Google search

Як би стрімко не розвивася кінематограф, театр завжди буде тим видовищем, що захоплює увагу і відкриває двері в інший світ. Світ, де панує гармонія — світ театру!

ТОП-6 найвідоміших сцен світу

А Ви знаєте, що натуральний рудий колір має всього 20 тисяч людей у світі. Тобто, це становить приблизно 2 відсотки від усієї кількості населення?

Пропонуємо Вам підбірку цікавих фактів про рудий колір волосся та рудоволосих!

8 фактів про руде волосся

Класова дискримінація викликає обурення у будь-кого в сучасному світі. Але в Індії вже більше двох з половиною тисячоліть нормою є кастовий розподіл, що міцно закріпився і є особливістю індійського суспільства.

Що таке касти?

Навколо процедури отримання закордонного паспорта останнім часом точиться багато суперечок. Подорожі, відрядження, навчання — закордонний паспорт потрібен усім. Поговоримо про вартість, пакет документів та процедуру отримання закордонного паспорта.

Як його можна отримати і чи варто відкладати на потім?

Хто з нас не обожнює подорожувати? По-справжньому подорожувати. Не так, щоб верхня полиця плацкарту бокова або: “візьміть магнітик”, а так, щоб справжні пейзажі, розмаїття краєвидів, реальні люди. Пропонуємо Вам порцію натхнення у вигляді 

надзвичайних акаунтів INSTAGRAM про мандрівки

Покинути офісну роботу, взяти сім`ю та відправитись у подорож навколо світу? “А де жити?” — скаже хтось, кому не притаманний дух авантюризму. “В будинку на колесах!”— відповість сміливий мрійник. Ми підготували найцікавіші будинки на колесах, в яких хоч зараз можна вирушати в подорож навколо світу.

ТОП-5 будинків на колесах:

Знання іноземної мови або двох і більше — конкурентна перевага в сучасному світі корпорацій. Та й не буде зайвим будь-якому мандрівнику. Ви стверджуєте, що не маєте часу на вивчення іноземної мови? Значить саме для Вас і були створені наступні ресурси, що дозволяють вивчати одну, дві і більше мов одночасно. І це все без додаткових зусиль! Лише Ваше бажання.

ТОП — 4 ресурсів, що допоможуть вивчити іноземну мову

Маленький рай, що затишно розташувався у південно-західній Індії — Ґоа. Найменший штат Індії ще з 70-х років минулого століття став туристичною Меккою для тих, хто обожнює вільний відпочинок. 

Тож далі про пляжі, пам’ятки та інфраструктуру Ґоа

Набагато цікавіше відвідати іноземне місто в максимально наближених до реальних обставин умовах. Реальне спілкування, справді цікаві місця, а не шаблонні екскурсійні маршрути, нові цікаві знайомства. 

Все це дозволяє отримати CouchSurfing

Думаєте, що в Україні погані дороги і з транспортом повний капут? Ви просто не були в Індії.

ТОП - 3 особливості транспорту в Індії

[1][2] [3] [4]