Google search

Обіймайтеся частіше. Вранці, перед тим як бігти на роботу, протягом дня, коли Ви йдете по покупки, ввечері, коли дивитеся кіно — не забувайте обійматися якомога частіше і довше. По-перше, це корисно для Вашого здоров'я, по-друге, це дуже зближує фізично і духовно.

 

Тримай мене за руку. Така, на перший погляд, дрібниця та демонстрація почуттів на публіці — потрібна і важлива. Адже вона сигналізує не лише про комфорт у стосунках, але й зміцнює відносини, бо Ви відчуваєте себе одним цілим навіть у соціумі.

Зосереджуйся на позитиві. Перестаньте звертати увагу лише на недоліки Вашого партнера. Навчіться бачити його переваги, допоможіть розвинути сильні сторони.

Навчіться працювати як одна команда. Зустрічайте проблеми разом як пара, а не скидайте рішення і турботи на плечі одному з партнерів. Будь-яка складність, хвороба, неприємна ситуація, яку переживає один із пари, повинна стати турботою і для іншого.

Не бійтеся довіряти. Довіра важлива для будь-яких стосунків. І якщо Ви навчитеся повністю довіряти своєму партнерові, то шанси на те, що Ваш союз буде щасливим і довгим, набагато більші.

Цікавтеся успіхами один одного. Навіть, якщо часу на телефонну розмову немає, можна “викроїти” хвилинку і написати смс посеред робочого дня. Запитайте, як пройшла його важлива зустріч або просто поцікавтеся його самопочуттям — всім нам важливо знати, що про нас пам'ятають і люблять навіть тоді, коли знаходяться на відстані. 

Бажаємо Вам гармонійних і щасливих стосунків та багато любові! А на нашому сайті Ви також можете знайти статтю: “Знайомства в інтернеті: за та проти”.

Добавить коментарий