Google search

Більшість людей діляться на 3 групи:

  • ті, які впевнені — створити сім`ю треба до 20 років

  • ті, які впевнені — створити сім`ю треба після 30 років

  • ті, які приймають обидві позиції, але самі створюють сім`ю в 20-30 років 

Вчені та психологи постійно, зі статистичними діаграмами під рукою, доводять, що ідеальний вік для створення сім`ї — 23-27 років. Але зараз нерідко можна зустріти подружні пари 16-18 років або молодят в 40-50 років.

Сім`я до 20 років

На думку і вчених, і психологів — це рано. По-перше, якою б дорослою не хотіла здаватись пара, все одно — вони ще діти. Більшість з нас у такому віці не уявляє, чим займатиметься все своє життя, а брати відповідальність за життя одного і ще “сімох я” —  не дуже розумно. Навіть якщо в свої 16 Вам здається, що Ви вже прорахували все в житті аж до 4-го онука — тим паче не варто спішити зі створенням сім`ї, адже ви не знаєте основного — ніколи і нічого не піде за планом. Життя непередбачуване, а такі прорахунки можуть Вам дорого обійтись.

Сім`я з 20-ти до 30-ти років

Чим цей вік такий ідеальний? По-перше, Ви вже точно зрозуміли, що плани часто не працюють — в 17 хотіли стати пілотом або стюардесою, а в 22 працюєте в турагенції, таке буває. По-друге —  якщо Ви вже точно не впали після такого в депресію — сміливо можете назвати себе дорослою людиною. Плюс до всього — у Вас, певно що, вибудувалась власна система орієнтирів, яку можна сміливо починати втілювати в життя, адже Ви вже не маленькі.

Сім`я після 30-ти років

Ви вже точно вибудували власну систему, навіть не орієнтирів, а цінностей. Ви багато знаєте і це те, що вже варто починати передавати дітям.

Але пам'ятайте: в якому б віці Ви б не зустріли свою людину, справді свою, — Вам буде прекрасно. І байдуже, що хтось там кричить: “Рано!”, а хтось: “Куди так пізно?!”. Адже щастя не має віку!

Що Ви думаєте з цього приводу? Як завжди, чекаємо на коментарі.

Добавить коментарий