Google search

Так, ми живемо в добу тоталітарного правління смартфонів над людьми, але деякі з нас, сподіваюсь, не забули як воно, спілкуватись з живою людиною. Знайомства в інтернеті розраховані, скоріше, для тих, хто не має часу на те, щоб піти, наприклад, туди, де є реальні люди та знайомства, а не, як правило, фейкові аватарки. В якому віці Вам вже “ніколи” відвідувати такі місця - кожен вирішує сам для себе.

Чим знайомства в інтернеті відрізняються від звичайних знайомств?

Практично нічим. Якщо навіть почати вести рахунок інтернет vs реальність, інтернет нічим не відрізняється від реальності.

Інтернет vs Реальність

Безпека — 0:0

Адже де гарантії, що той хлопець з аватарки не маніяк, що намагався Вас вчора пограбувати. Це діє і навпаки — де гарантії, що цей маніяк - не той милий хлопець з аватарки, який вчора переписувався з Вами. Гарантій безпеки немає ніде.

Культура — 1:0

Інтернет тут стрімко виривається вперед. Ви ж одразу можете побачити як той хлопець пише, викладає думки, яку музику слухає, якій літературі віддає перевагу. Хлопець з реальності може бути таким джентльменом на першому побаченні, що тільки монокля з циліндром не вистачає, а потім “чітаєте йего повидомленя” і тихенько плачете, відправляючи йому посилання на програму перевірки орфографії.

Достовірність — 1:1

Реальність зрівнює рахунок, наче ботанік, що живе у спортзалі. Яким би Шекспіром чи Тоні Старком хлопець не був у вашій переписці, насіння і пиво, яким він його запиває, чи манірна розповідь про його новий парфум, все ж таки  краще характеризують людину. Це ж стосується аватарок та іншої інформації, що є в профілі. Всі брешуть.

Наміри — 1:1

Ніколи, запам`ятайте, ніколи Ви не зможете розгадати наміри тієї чи іншої людини! Адже який злий гном або милий троль сидить в голові у кожного особисто, знає лише кожен особисто.

Підсумок — 1:1

Нічия

Можна скептично відноситись до інтернет-знайомств або дивуватись тому, що “Ви ж консерватор! За інтернетом майбутнє!” тощо. Треба бути трішки уважнішим, трішки скептичнішим, без фанатизму тільки, адже, так, за інтернетом майбутнє, але процвітати воно буде в реальності. Кохання Вам!

Добавить коментарий