Google search

Разом

1. Ви зустрічаєтеся не так давно і поки разом не живете. І вам напевно хочеться побути один з одним довше. Спільна поїздка у відпустку дозволить вам це зробити. І допоможе дізнатися однин про одного більше, перевірити, наскільки вам комфортно один з одним.

Порада! Будьте готові до сюрпризів. Швидше за все, ви відкриєте для себе в партнері не тільки приємні сторони. І це нормально. Відпочинок стане для вас чудовою можливістю навчитися розуміти і приймати один одного.

2. Через щоденну метушню ви не встигаєте проводити разом достатньо часу. Робота понаднормово, відрядження, домашні клопоти і турбота про дітей... Все це не дає вам приділяти однин одному багато уваги. Спільна відпустка (подумайте, можливо, цього разу варто поїхати відпочивати без дітей) дозволить освіжити стосунки.

Порада! Вирушайте на відпочинок удвох, ніби ви їдете у весільну подорож. Налаштувавшись одннина одного, ви зможете «освіжити» стосунки.

3. Ваші стосунки на межі фолу, але ви не втрачаєте надії їх зберегти. Якщо все летить шкереберть, але ви не хочете ламати те, що так довго будувалося, киньте виклик долі і один одному! Рушайте відпочивати разом! Коли ви опинитеся в умовах, де один від одного особливо подітися нікуди, вам прийдеться миритися і знаходити спільну мову. Та й зміна обстановки повинна допомогти: не буде звичних подразників у вигляді подруг та родичів

Порада! Як би це не було складно, постарайтеся подивитися на свою половинку як в перший раз. Ви ж за щось полюбили цю людину одного разу... Спробуйте зробити це знову.

Коли краще відпочивати окремо

1. У вас дуже різні інтереси, а відпустка співпадає рідко. Дружина мріє про йога-тур в Індію, чоловік - про сафарі на джипах в Африці. Але хіба відпустка буває лише раз на рік? Тоді навіщо шукати непотрібний компроміс і псувати один одному відпочинок? Подивіться на нетривалу розлуку з коханою людиною інакше: як на можливість відпочити один від одного, зайнятися собою і улюбленою справою. Тільки уявіть, як ви скучите один за одним і скільки цікавих вражень привезете.

Порада! Надаючи один одному свободу, не захоплюйтеся цим занадто. Раптом вам сподобається тримати дистанцію?

2. У вас двоє дітей, хлопчик і дівчинка. Розділіться: хлопчики окремо, дівчатка окремо! Напевно тато з сином виберуть щось брутальне і чоловіче (наприклад, поїздку на чемпіонат світу з футболу або дайвінг), а мама з донькою віддадуть перевагу більш романтичній подорожі: на море або по невеликих містечках Європи. Такий підхід до відпочинку - відмінна можливість і приділити максимум уваги кожному з дітей, його інтересам, і зміцнити з ними відносини.

Порада! Перетворіть ці дві подорожі у гру: домовтеся щовечора виходити на зв'язок і «звітувати» про те, що відбулося за день. Діти будуть у захваті від цієї ідеї. Можна також домовитися по можливості один або два рази за час поїздки перетнутися де-небудь в кафе.

3. Ваші відносини зайшли в глухий кут, і ви не знаєте, що робити далі. Треба роз'їхатися. Хоча б на тиждень у відпустку. Опинившись наодинці з самим собою, та ще й у незвичній обстановці, ви зможете краще оцінити ситуацію, поглянути на себе з боку, зрозуміти, що чекаєте від партнера і що не влаштовує в стосунках. Навіть якщо ви повернетеся з поїздки з остаточним рішенням розійтися, це рішення буде виваженим, не прийнятим за одну хвилину, на емоціях.

Порада! Вимкніть телефон, не виходьте в інтернет. Так буде простіше зрозуміти, добре вам без нього (неї) чи погано.

Слухайте, що підказує ваше серце, і не бійтеся ризикувати! Гарного відпочинку!

Добавить коментарий