Google search

Почуття

Дуже важливо враховувати, що потрібно обов'язково бути щирими і чесними один з одним. Це є запорукою благополучного результату будь-якої ситуації. Вас щось не влаштовує? Ви хочете змін? Скажіть про це чесно і відверто. Але завжди пам'ятайте про те, що розбиратися у відносинах або аналізувати їх потрібно, по-перше, тільки після твердо прийнятого рішення зробити це, по-друге, тільки наодинці один з одним - без сторонніх людей, і, по-третє, ніколи не допускаючи, щоб бесіда, якою б неприємною вона не була, переросла в суперечку або сварку. Спілкування має бути виключно конструктивним.

Мистецтво сваритися

У тих випадках, коли з'ясування стосунків приймає екстремальний характер, і уникнути сварки не представляється можливим, ви повинні налаштувати себе таким чином, щоб ця сварка не перетворилися на «перемелювання кісток» один одному. Дуже часто, сварячись, люди починають висловлювати взаємні звинувачення, згадувати минулі помилки і навіть ображати один одного. Допускати цього у жодному разі не можна. Навіть якщо ви охоплені емоціями, намагайтеся згадувати про те, що це всього лише сварка, яка скоро закінчиться, і про те, що вона стосується саме конкретної, актуальної на даний момент часу ситуації. Не треба звалювати все в одну купу, інакше сварка може «вилитися» в затяжний конфлікт з невідомо якими наслідками. Саме тому це і називається мистецтвом сваритися - таке особливе вміння, яке можна опанувати.

Спільні інтереси

Спільність інтересів - це ще один фундаментальний принцип, на якому базується побудова міцних і гармонійних відносин. Природньо, що люди не повинні збігатися у всьому, та й немає двох абсолютно однакових людей, але загальні переконання, інтереси, захоплення, принципи і погляди на життя повинні бути неодмінно. Крім того, спільними інтересами повинен стати щирий інтерес до повсякденного, так би мовити, мирського, і внутрішнього життя коханої людини - це дозволить набагато глибше її відчути і краще зрозуміти і пізнати.

Особиста свобода

Добре це чи погано, але дві людини, якщо вони дуже багато часу проводять один з одним, в деякі моменти відчувають потребу в тому, щоб побути окремо: з друзями або просто на самоті. І цьому ні в якому разі не потрібно перешкоджати. Помилка багатьох пар в тому, що вони скорочують особистий простір і обмежують свободу один одного. А це потрібно, якщо вже не всім, але багатьом людям, мов повітря. Особиста свобода дає людині зрозуміти, що вона все ще може самостійно розпоряджатися своїм часом і своїм життям, що вона не скута ніякими «ланцюгами», що вона вільна робити те, що хоче. І саме з цього виростає бажання людини бути з тим, хто їй дорогий, кого вона любить і хто чекає на неї. 

Відсутність тиску

У будь-яких відносинах дуже важливо вміти робити так, щоб людина не відчувала на собі зайвого тиску від партнера. А цей тиск може проявлятися на різних рівнях: від читання смс або листів, що надійшли на його/її телефон або комп'ютер, до схиляння до неприйнятної точки зору або навіть фізичного насильства. Будь-який подібний прояв чинить вплив на психічний і емоційний стан людини, і відносини, які спочатку здавалися райськими, можуть у мить перерости в справжню муку, якої хочеться якомога швидше позбутися.

День за днем відточуючи ці грані, ви зможете зробити свої відносини істинним діамантом, який має величезну цінність і одночасно є безцінним. Але для цього важливо, щоб зусилля робили обоє, інакше це буде «грою в одні ворота», а це вже порушення балансу і гармонії. Будьте уважні до себе і свого партнера, поважайте, любіть і цінуєте себе і його. Всі ми - люди і всі ми - індивідуальності, особистості, кожен зі своїми особливостями, бажаннями, інтересами, проявами, якостями, перевагами і недоліками. Розуміння цього і є запорука успіху в побудові гармонійних і дійсно міцних стосунків.

Любові вам, щастя і гармонії!

Добавить коментарий