Google search

Звісно, неможливо вивести універсальну формулу успіху щасливих пар, бо долі і стосунки у кожного різні. Але проаналізувати деякі звички, що є у пар, які все життя прожили разом, цілком можливо. Американські психологи виявили секрети щасливих пар — і виявилося, що закохані не робили нічого надскладного, щоб зберегти свої стосунки. Дізнаємось, що ж радять психологи!

Секрети щасливих пар

Деталі, що роблять нас такими різними. Що здатні як зближувати, так відштовхувати нас водночас. Чим насправді відрізняються жінки від чоловіків?

Деякі факти про жінок та чоловіків

Кого з Вас не дратує класичне: “Пора вже б заміж!”? Або протилежна ситуація: “Та ну! Тобі ще рано!”. Ряд стереотипів, що міцно закарбувались у свідомості тисяч людей, іноді псує нерви не меншій кількості інших людей. Що з цим робити?  

І все-таки, коли “пора” виходити заміж?

Інтернет постійно майорить історіями на тему “Я знайшла кохання на сайті”.

Чим інтернет-знайомства відрізняються від реальності? І що краще?

Давайте зважимо всі «за» і «проти»

Для одних пар спільна відпустка - найбільш солодка і довгоочікувана пригода, для інших - випробування на міцність. Але хто сказав, що відпочивати разом обов'язково? Ми розібрали типові ситуації, коли їхати у відпустку краще разом...

а коли - краще окремо

Прийнято вважати, що між чоловіком і жінкою лежить ціла прірва, і відмінності між ними виявляються не тільки на рівні фізіології, а й у сфері психології. Наскільки насправді велика ця різниця між чоловіком і жінкою? Або, можливо, ми свідомо або підсвідомо перебільшуємо певні відмінності?

Спробуємо відповісти на ці питання

Більшість сучасних пар задовго до народження первістка намагаються продумати і обіграти дуже багато питань, які безпосередньо визначать життя і долю довгоочікуваної крихітки: як зватимуть малюка, в якій дитячий сад він піде, і навіть яку професію йому слід обрати, щоб стати самодостатньою людиною. Всі ці думки багаторазово підсилюють радість очікування і зустрічі.

Але чи припускають новоспечені батьки, як зміниться їхнє життя з моменту повернення з пологового будинку в рідний дім з новим жителем? Які сюрпризи їх чекають з перших днів спільного життя? І чи здогадуються вони про те, якою ціною і в ім'я чого необхідно зберегти всю красу і ніжність взаємних почуттів?

Спробуємо відповісти на ці питання

Згідно деяким постулатам психології відносин, їх побудова - це серйозна робота. Але найважливіше знати, над чим конкретно потрібно працювати, щоб не витрачати час даремно і щоб отримати результат. Це можна порівняти з гранюванням діаманта - чим краще його грані будуть оброблені, тим більш гармонійними будуть відносини.

Які ж грані діаманта відносин нам слід обробляти?

11 способов отшить парняКакой он милый, хороший, заботливый, внимательный, обеспеченный, красивый. Если эти высказывания никаким образом не касаются Вашего ухажера, мы знаем способы, которые помогут от него избавиться. Если в голову приходят мысли застрелить мерзавца/зануду/подлеца (нужное подчеркнуть) - Вы явно перевысили свой лимит любви и понимания. Но не нужно действовать столь радикально, ведь мы знаем более эфективные и достаточно миролюбивые действия, которые приведут Вашего партнера в состояние бешенства и легкого шока. Да-да, существуют проверенные способы при помощи которых парень быстренько сам от Вас сбежит!

Как избавиться от парня

история любвиВ телеграмме говорилось: «Мы знаем о проблемах, с которыми вы сталкиваетесь в капиталистическом обществе. Мы предоставим вам условия для работы». Российские власти официально пригласили Айседору Дункан преподавать в Союзе. И впервые за долгое время всемирно известная танцовщица обрадовалась. Впереди была желанная собственная школа танцев. Айседора была в предвкушении важнейшей в ее жизни встречи... Заморская птичка имела огромный успех в послереволюционной России. Начался ее роман с известным поэтом Сергеем Есениным...

Далее...

[1][2] [3]