Google search

Google search

Такий вітамінний скарб має безліч лікувальних властивостей, має протизапальну дію, допомагає очистити шкіру і сприяє позбавленню від висипів та подразнень шкіри. Тому в домашній косметології цілющі ягідки активно застосовуються і в наш час для відновлення волосся, догляду за тілом і очищення шкіри обличчя.

Обліпиха для волосся


Жінки різного віку часто стикаються з проблемою пошкодженого волосся і пошуком ефективних способів для вирішення цієї проблеми. Олія обліпихи для волосся відмінно зарекомендувала себе в ролі недорогого рішення проблеми з посіченими кінчиками.

Регулярно використовуючи цей народний засіб, Ви зможете швидко відновити і зміцнити волосся. Олія обліпихи, через високий вміст каротину, позитивно впливає на пересушену або подразнену шкіру голови, чим запобігає появі лупи. Своїми зволожуючими і омолоджуючими властивостями обліпиха зобов'язана вітаміну Е і фруктовим кислотам. Засіб має деякі особливості, зокрема - високу ймовірність фарбування в помаранчеві відтінки, тому представницям прекрасної статі, які мають біляві локони, олію слід використовувати обережно. Готуючись до процедури нанесення маски з обліпихою, найкраще утеплювати волосся целофановим пакетиком, а також стежити за часом і закінчувати лікувальний сеанс не пізніше ніж через півгодини.

Обліпиха для обличчя


Природний та результативний догляд забезпечить обліпиха і Вашій шкірі. Особливо корисним є вітамін молодості і краси «Е», який здатний не тільки зволожити шкіру, а й відновити її жировий і водний баланс. Приготування маски або очищаючого крему з ягідок обліпихи займає небагато часу, але така лікувальна процедура вимагає попередньої підготовки, оскільки спочатку плоди цієї рослини необхідно розтовкти. Обліпихова маска буде набагато ефективніше, якщо її наносити на обличчя після парової ванночки. Але спочатку переконайтеся, що у Вас відсутня алергія на цей продукт та шкіра не має пошкоджень. Особливо корисна обліпиха для шкіри, яка схильна до сухості або втрачає пружність. Щоб отримати кращий поживний догляд, можна використовувати як свіжі, так і заморожені ягідки, оскільки вони прекрасно зберігають свої властивості в будь-якому стані. За допомогою натуральної суміші з обліпихи і її багатого на корисні елементи вітамінного складу, можна не тільки розгладити зморшки і підтягнути контур обличчя, а й зробити шкіру більш пружною. Також обліпиха відмінно допомагає зняти подразнення, призупинити процес старіння, а також позбутися від чорних цяток і поліпшити обмінні процеси й кровообіг.

Будьте завжди красивими з натуральним доглядом!

Добавить коментарий