Google search

Google search

Продажа электрических плит.плита электрическая 6 ти конфорочная.Доставка!

Волосся – це одна із головних жіночих прикрас. Проте, щоб мати красиве та здорове волосся, без будь-яких пошкоджень, слід регулярно піклуватись про нього. Сьогодні є багато чинників зовнішнього середовища, які можуть негативно впливати на стан волосся. Слід пам’ятати, що регулярні корисні процедури є гарантією того, що Ваше волосся буде здоровим.

Правильний догляд за волоссям

Є досить багато способів та засобів догляду за волоссям. В тому числі, це шампуні, маски, бальзами, спреї тощо. Але серед всієї цієї різноманітності, як вибрати найбільш підходящий варіант? Найкраще купувати або готувати самостійно такий засіб, який би підходив особисто Вам, враховуючи індивідуальні особливості, такі як  тип волосся та шкіри голови.

Один із найважливіших етапів по догляду за волоссям є його очищення. В теплу пору року це особливо актуально, адже поза приміщеннями в цей час є дуже велика кількість пилу та забруднюючих часточок, які, зокрема, впливають і на стан волосся. Якщо мити волосся регулярно, то воно не тільки виглядатиме привабливо, але і таким чином можливо знизити ризик закупорки пор.

У весняний та літній період краще за все використовувати шампуні, що забезпечують зволоження волосся, живлять шкіру голови. Також після безпосереднього використання шампуню, слід наносити на волосся маску чи бальзам, а далі вже діяти залежно від власних переконань. Наприклад, для підсилення позитивного ефекту, можна також використовувати спреї, натуральні ефірні олії, кондиціонери тощо.

Укладання волосся

Красива зачіска завжди в тренді. Для того щоб стильно укласти волосся та нанести мінімальну шкоду йому, краще зменшити тривалість використання (або взагалі при даній процедурі не застосовувати) фену, різноманітних щипців для випрямляння чи підкручування волосся. Найкращий варіант сушіння волосся – це природній, тобто без додаткових шкідливих засобів. Проте, є випадки, коли без використання фену не обійтись, в такому разі слід виставити на ньому мінімальну температуру. Таким чином, волосся не буде сильно пошкоджуватись.

Збалансоване харчування

Правильне харчування – це гарантія того, що організм функціонуватиме злагоджено, всі процеси протікатимуть правильно, а зовнішній вигляд буде відповідним. В тому числі, те, що споживається людиною в якості їжі, віддзеркалюється і на волоссі. Саме тому слід не лише правильно зовнішньо впливати на волосся (використовувати спеціальні шампуні, маски, бальзами і т. п.), але і внутрішньо (тобто харчуватись максимально правильно). Під збалансованим харчуванням мається на увазі дієта, яка передбачає присутність в стравах цинку, жирних кислот, білка, заліза, вітамінів групи В тощо.

В літній період, коли овочі та фрукти є легкодоступними, споживання їхньої кількості повинно бути значним. Наприклад, якщо їсти ягоди, то почне завдяки наявності в них антиоксидантів оздоровлюватись шкіра голови. А такі овочі як броколі і шпинат посприяють нормалізації стану волосся і шкіри голови, адже містять багато вітамінів.

Проте, не слід забувати, що правильне харчування – це не жорсткі дієти. Якщо виключати із раціону продукти, то ніякого позитивного результату Ви не отримаєте. Жорсткі дієти – це лише короткочасна зміна зовнішнього вигляду, яка в подальшому перетвориться на проблему здоров’я, з якою впоратись буде досить складно.

Зволоження

Обмін речовин стає повільним, волосся погано росте, шкіра є сухою та часто помітні часточки лупи – все це ознаки того, що організм не отримує достатнього зволоження. Для правильного протікання більшості процесів в організмі, для відчуття тонусу та, зокрема, для того щоб волосся і шкіра голови були в нормальному стані, слід пити багато води. Вода – це найкращий та легкодоступний засіб зволоження. Пити слід чисту воду і регулярно, замінювати її чаєм чи іншими напоями не варто. Також слід бути обережним із кавою, адже напої із кофеїном підвищують сухість волосся, а також є причинами виникнення лупи.

Підстригання кінчиків

Підстригання волосся – це не забаганка, а проста необхідність. Навіть якщо прагнете до того, щоб мати довге привабливе волосся, хоча б кінчики слід регулярно підстригати. Це робиться для того, щоб волосся краще росло, адже посічені кінчики ніякої користі, окрім недоглянутого зовнішнього вигляду, не приносять.

Волосся – це прикраса кожної представниці прекрасної статі. Піклуватись про неї слід постійно, якщо у Вас є бажання мати красиве та здорове волосся. 

Добавить коментарий