Google search

Google search

Епіляція – страшне слово чи необхідна  процедура? З відкриттям пляжного сезону актуальність епіляції зростає, адже кожна жінка бажає виглядати неперевершено у купальнику чи красивому платті. Оголені гладенькі ніжки - похизуватись ними хоче кожна. Щоб образ був ідеальним, без епіляції не обійтись. Проте деякі жінки панічно бояться проводити подібну процедуру, і не важливо, в домашніх умовах це відбувається, чи на прийомі у спеціаліста. Насправді, є способи, за допомогою яких епіляція може стати не тільки не страшним процесом, а й навіть повністю безболісним.

1. Підберіть для себе найбільш оптимальний день.

Вибір правильного дня залежить виключно від індивідуальних особливостей жінки. Наприклад, у другій половині циклу біль буде відчуватись набагато більше, аніж в першій. Саме тому процедуру епіляції найбільш оптимально призначати або на середину циклу, або реалізовувати її одразу після закінчення місячних.

2. Не нервуйте перед процедурою.

Будьте спокійною перед сеансом. Не слід занадто сильно переживати, адже коли організм перебуває в стресовій ситуації, спостерігається підвищений рівень кортизолу в організмі. Саме це може і вплинути на те, що людина відчуватиме досить сильно навіть не жуже сильний біль. Якщо все-таки охоплюють певні переживання, можна, якщо епіляція назначена на завтра, перед сном випити заспокійливе, або ж просто перед безпосередньо самим сеансом заспокоїти себе будь-якими іншими засобами, наприклад цукерками.

3. Відчуття міри є важливим.

Якщо для Вас притаманний знижений больовий поріг, то краще процедуру розбити на декілька етапів. Немає необхідності обробляти всі зони епіляції за одну процедуру. Краще сеанси розподілити на декілька найбільш зручних для тебе днів. Ліпше терпіти не надто сильну біль декілька раз, аніж відчувати страшенну за один сенс. До того ж, з кожним наступним разом біль буде відчуватись все менше і менше.

4. Не забудьте про скраб.

Приблизно за добу до проведення процедури епіляції, слід скористатися спеціальним скрабом в зонах, де має бути видалене волосся. Таким чином, Ви позбудетесь шару відмерлих клітин, а також значною мірою полегшете майстру проведення сеансу.

5. Поговоріть зі спеціалістом.

Якщо Ви панічно боїтеся процедури, спробуйте поділитись своїми відчуттями з майстром. Вона може застосувати більш делікатні техніки видалення волосся, або ж намастить проблемні зони спеціальним знеболюючим кремом, чи включить відволікаючу від процедури музику або фільм. Краще не мовчати, а при появі якихось неприємних відчуттів, поговорити із майстром, щоб змінити ситуацію на краще.

6. Оберіть твердий віск.

Використання твердого воску є менш болючим, ніж рідкого. Проблемну область за деякий час до початку процедури слід намастити кремом-анестетиком.

7. Випийте знеболююче.

Також можна перед процедурою випити знеболююче, таке ж, що використовується при головному болі.

8. Притримуйтесь правильного дихання.

Як і в тренажерному залі, так і на сеансі епіляції, слід дихати правильно. Під час видалення воску слід різко видихати. Таким чином, біль сприймається менш гостро. А от коли людина буде в цей момент вдихати, то можна відчути весь біль процедури.

9. Кашляйте.

Хоч це і дивно звучить, проте, якщо відчуваєш занадто сильний біль, можеш просто покашляти. У такий хитрий спосіб можна позбутись болю. Цей аспект такий же важливий, як і у випадку з диханням.

10. Не напружуйте м’язи.

Постарайтесь розслабитись, адже коли шкіра стиснута, зкована, видаляти волосся стає набагато проблематичніше. Якщо свідомо розслабити м’язи, можна домогтися пришвидшення процедури та її полегшення.

Епіляція – це не страшна процедура, якщо знати, як правильно її проводити та яким чином діяти при безпосередній її реалізації. Тож будьте красивими та готовими до пляжного сезону!

Добавить коментарий