Google search

Ледь не у кожному індійському фільмі є сцени, де жінка сідає перед дзеркалом та малює собі червоний кружечок на лобі. Ця темна червона цятка називається бінді. Сьогодні усі любителі Індії навіть далеко за її межами носять бінді, як вшанування індійської культури та нагадування про те, що необхідно залишатися в гармонії з собою. І хоча зараз бінді вже стало модним аксесуаром та улюбленим елементом макіяжу для багатьох модниць, важливо з'ясувати первісне значення цього красивого символу.

Що це за цятка і що вона означає?

Чи може декоративна косметика бути не лише не шкідливою, а ще і корисною? Жінки Сходу, очі яких тривалий час були єдиною відкритою частиною тіла, знають відповідь на це питання. Секретом  загадкового та виразного макіяжу очей є сурьма (каджал) — натуральний засіб для підведення брів та очей. 

Більше цікавого про каджал

Мало хто замислюється над тим, що прості та доступні продукти можуть приносити величезну користь нашій шкірі. Мова піде про вівсянку, що містить незліченну кількість компонентів, які стимулюють процеси відновлення шкіри. Саме тому, вона є одним з компонентів домашньої косметики.

Робимо вівсяну матуючу пудру

Різновидів макіяжу є багато. Східний варіант, зокрема індійський макіяж, завжди був і є одним з найзагадковіших, чим приваблює жінок та чоловіків. Він підкреслює спокусливість жінки і в той же час робить акцент на її недоступності. Індійки - смагляві жінки з темним волоссям, а тому індійський макіяж більше підійде смаглявим брюнеткам. 

Як зробити індійський макіяж

Сьогодні натуральна косметика досить поширена. Особливо приємно користуватися косметикою зробленою своїми руками, адже вона містить натуральні та якісні інгредієнти. Ми пропонуємо Вам виготовити бальзам-блиск для губ власними руками. Навіть якщо Ви новачок у виготовленні домашньої косметики, все одно зможете зробити бальзам для губ за нашими простими рецептами.

Чотири натуральні рецепти

Туш - один з найдавніших видів декоративної косметики. Відомо, що нею фарбувалися красуні ще в Стародавньому Єгипті, використовуючи в якості інгредієнтів віск, олії та натуральні кольорові пігменти.

Органічна туш, про яку піде мова далі, складається з тих самих компонентів, що й тисячі років тому. Це чудове рішення для тих, хто має алергію на хімічні складові звичайної туші, або ж просто є прихильником натуральної косметики. Звичайно, косметика, що не містить в собі консервантів, не будуе зберігатися так довго і, можливо, виявиться не такою стійкою, зате це 100% натуральнийпродукт.

Як зробити туш власноруч

Важко уявити сучасний світ без косметики, адже більшість жінок постійно користуються тими чи іншими косметичними засобами. А чи замислювалися Ви, яку косметику використовували наші далекі предки, щоб міняти свою зовнішність (та чи використовували взагалі)? Як давно і звідки з'явилося це мистецтво? З чого почалася історія макіяжу? Пропонуємо вам зануритися в історію створення косметики та дізнатися цікаві факти про неї!

Косметика Стародавнього Риму, Єгипту та Індії

Мінерали в декоративній косметиці використовувались ще з давніх давен. Так в Стародавньому Єгипті жінки й чоловіки використовували суміш порошкового свинцю та овечого жиру для підкреслення брів і фарбування вій, а замість тіней для - яскраво-зелена паста, яка добувалась з оксиду міді.

Мінеральна косметика - це мінерали в чистому вигляді, які видобувають із недр землі та подрібнюють до порошкоподібного стану. Рум'яна і тіні мають відтінок тих мінералів, з яких були виготовлені, наприклад, з ультрамарину отримують блакитний відтінок, а слюда надає сяйва.

Тонкощі використання та переваги мінеральної косметики

красная помада"Носить" красную помаду с блеском и достоинствам всегда было под силу лишь самым смелым модницам, знающим, как правильно преподать себя.

Губы, обведенные красным, мгновенно притягивают взгляды окружающих.

Если Вы считаете себя яркой личностью смело используйте красную помаду в разнообразных образах!

Вечерний образ

Губы, подведенные красной помадой, являются элементом классического вечернего образа с легким налетом ретро. Чтобы выглядеть кинозвездой эпохи "золотого" Голливуда, сочетайте матовую помаду красного цвета с тональной основой под цвет Вашей кожи или на пол тона светлее.

Интересные образы с красной помадой

Красная помада насчитывает более 20-ти различных оттенков, например: малиновый, красная помадабордо,коралловый, морковный, вишневый, пурпурный, фуксия, бордо... Чтобы верно подобрать красивый оттенок, необходимо точно определить свой оттенок кожи и цветотип.
Чем светлее ваша кожа, тем оттенок красного цвета должен быть мягче и приглушеннее , и наоборот, чем смуглее кожа - тем ярче и насыщенней.

Как правильно подобрать красную помаду

[1][2] [3]