Google search

Людський організм – це система, яка підтримує постійний баланс, всі процеси в ній є регульованими, а структурні елементи працюють злагоджено. Людина споживає продукти рослинного та тваринного походження, та не завжди задумується для чого. Насправді ж, це є важливою умовою нормального функціонування організму, адже із їжі отримуються всі елементи, що необхідні для побудови клітин, вироблення енергії та в цілому функціонування організму, протистояння різним факторам і умовам зовнішнього середовища. Організм людини є відкритою системою, тобто із зовнішнім середовищем проходить контакт, обмін, реалізується взаємовплив.

В минулому люди були менш освічені щодо хронічних захворювань та інших негативних процесів, які безпосередньо впливали на організм, таким чином, люди помирали від травм та гострих захворювань, не знаючи способів боротьби з ними. Виживали найсильніші, які мали витривалий організм та здатні були витримати надлегкі умови життя. В середні ж віки, коли була ера стрімкого розвитку промислового виробництва, тривалість життя людини скорочувалась, адже не всім було відомо, що насправді відходи виробництва є смертельно небезпечними.

На сьогоднішній день негативних факторів зовнішнього середовища стало значно більше, проте завдяки тому, що люди знають, як нейтралізувати або хоча би зменшити їх вплив на людський організм, загроза є порівняно не значною. Якщо дотримуватись гігієнічних норм, то ризики захворюваннь можна зменшити. Сьогодні є багато причин порушення обміну речовин, передчасного старіння, виникнення хронічних хвороб, зокрема, які полягають у негативній екологічній ситуації, неправильному харчуванні та обмеженій рухливості. Проте є способи, за допомогою яких можливо мати хороше здоров’я та чудово виглядати.

Очищення організму – необхідність чи лише яскравий заголовок тематичних журналів?

Тема очищення організму різними способами користується величезною популярністю і, мабуть, всі прямо чи опосередковано з нею стикались. Проте більшість порад по проведенню цієї процедури надаються не висококваліфікованими спеціалістами, тому гарантія позитивною результату не завжди є. Інколи пропонуються навіть такі способи очищення, результат яких буде прямо протилежним очікуваному. Тому перш ніж починати слідувати якимось інструкціям, слід об’єктивно їх оцінити, врахувати можливі ризики та негативні наслідки реалізації і, краще за все, проконсультуватись з лікарем стосовно цих процедур. Внутрішнє середовище організму порушити досить легко, а от відновити – тяжко, тож не слід про це забувати.

Природне очищення організму

Всі процеси, які протікають в людському організмі, мають бути збалансованими. Нормальний стан, коли організм може самовідновлюватись та підтримувати метаболізм. Щоб забезпечити нормальне функціонування організму, слід дотримуватись певних правил:

  • намагатись раціонально харчуватись: вживати більше фруктів та овочів, обмежити себе у споживанні легкозасвоюваних продуктів (цукерок, випічки), їсти м’ясо нежирних сортів, хоча б раз на тиждень їсти рибу, не переїдати та харчуватись лише при наявності відповідного відчуття голоду;
  • пити кожного дня 1,5 – 2 л води, а також випивати склянку чистої негазованої води (можна з додаванням лимонного соку та ложки меду) за 30 хв до їжі;
  • їсти у відповідності з фізичними навантаженнями, тобто чим більше рухаєшся, тим більше споживаєш, і навпаки.

Біодобавки з корисними бактеріями

У кишечнику є спеціальні бактерії, основна задача яких полягає у перетравленні їжі. Проте, в залежності від того, що ми споживаємо, ці корисні бактерії не завжди можуть справлятись зі своїм об’ємом роботи. В таких випадках неперетравлена їжа починає гнити, а далі розкладається, тільки вже під впливом так званих шкідливих бактерій. Якщо таке відбувається протягом тривалого періоду часу, стінка кишечник може піддатись запаленню.

У таких випадках на допомогу можуть прийти біодобавки, які сприяють нормальному перетравленню спожитих продуктів, стимулюють ріст та розмноження пробіотиків (корисних бактерій). Проте перш ніж застосовувати біодобавки, слід проконсультуватися з лікарем.

Очищення із використанням рису

Рис – це продукт, який сприяє виведенню надлишкової рідини із організму. Також він допомагає виводити із організму токсичні продукти обміну. Щоб здійснити процедуру очищення, слід взяти 3 столові ложки бурого рису (тобто він йде неочищений) та відварити його до напівготовності. Перед тим як споживати корисну страву, за 30 хв до цього, слід випити склянку води. Після прийому їжі пити не можна протягом чотирьох годин. Процедуру очищення можна проводити один тиждень. Неочищений рис абсорбує негативні (токсичні) речовини, а далі виводить їх з організму. Тобто користь споживання рису є дуже великою, до того ж, продукт є доступним для кожного.

Очищення із використанням яблучного оцту

Яблучний оцет містить багато корисних для організму мікроелементів та органічних кислот. Таким чином, він сприяє покращенню процесів обміну речовин. Коли організм функціонує правильно, злагоджено, виділяється порівняно небагато шлаків. Прикладом застосування яблучного оцту може бути наступний. Одну або дві чайні ложки оцту слід додавати в чай з медом. Такий напій можна випивати тричі на день. Процедура може тривати місяць, а далі слід зробити перерву.

Людський організм – це система високого рівня складності, де всі процеси протікають максимально точно та правильно. Здоров’я людини залежить від самої людини, тому дуже важливо допомагати своєму організмові, а не шкодити. Очищати його краще природніми методами. Якщо все робити максимально правильно, то організм і сам буде чудово справлятись зі своїми основними завданнями.

Добавить коментарий