Google search

Як йдеться у багатьох популярних журналах та телепередачах про красу та здоров’я, регулярне очищення організму від шлаків та токсинів є необхідним. Засоби масової інформації не перестають повторювати про те, що це варто робити, до того ж, часто пропонують різні способи. Хоча в офіційній медицині немає такого терміну як «очищення організму». То що ж тоді це: міф чи реальність? Давайте розберемось: що мається на увазі під словосполученням «очищення організму» та чи дійсно варто це робити.

Очищення організму в домашніх умовах

Сироїдіння – це не просто дієта, це спосіб життя. Існує багато аргументованих точок зору стосовно цієї теми. Проте кожен сам вирішує, за якою філософією жити та як в цілому організувати свій спосіб життя. Сироїдіння впливає не лише на здоров’я людини, воно змінює і зовнішній вигляд. І якщо робити все правильно, можна добитись бажаних результатів вже невдовзі після переходу на споживання виключно сирих продуктів.

Як сироїдіння впливає на красу та здоров’я

Лимон та мед – корисні продукти, які містять багато елементів, що мають позитивний ефект на організм людини. Їх можна споживати як окремо, так і разом. Причому, в останньому випадку цілюща комбінація принесе ще більше користі. Лише склянка води із соком лимону та медом зранку покращить самопочуття, подарує заряд енергії та допоможе позбутись зайвих кілограмів.

Вода з лимоном та медом для схуднення

Останнім часом йога стає все популярнішою. Про її користь говорять по телеканалах, є багато тематичних сайтів в Інтернеті, а також функціонують спеціальні клуби, де вчать основ йоги. Йогою рекомендують займатись всім, хто бажає мати міцне здоров’я та прекрасно виглядати, незалежно від віку та рівня фізичної підготовки. Проте, що розуміється під поняттям «йога» та чому вона така корисна? Про це та багато іншого читайте у статті.

Чим корисна йога

Насіння льону є корисним та ефективним природним засобом, який не лише допомагає схуднути, але і приносить користь організму в цілому. Його хімічний склад відзначається наявністю комплексу корисних речовин, що сприяють злагодженій роботі всіх органів людського організму. Льняне насіння має низький вміст вуглеводів та високий вміст клітковини, що нормалізує роботу організму, покращує самопочуття та сприяє схудненню.

Швидке схуднення завдяки насінню льону

Напевно, кожній з нас інколи здається, що в добі катастрофічно бракує годин. І зробити все заплановане дуже складно, адже Ви з кожним днем все швидше втомлюєтесь та нервуєтесь. Насправді, все легко і складно водночас. Цю ситуацію можна змінити, адже Ви навіть не задумуєтесь, де заховані додаткові запаси енергії. Проте складність полягає в тому, що Вам доведеться ввести у свій звичний стиль життя додаткові корисні звички та зробити їх його постійною частиною.

Як менше втомлюватись?

Нарешті весна починає нас радувати своїм першим сонечком та теплом. Але не слід забувати, що у цей перехідний період можна легко підхопити застуду. Тому сьогодні ми поговоримо про зовсім прості способи профілактики застудних захворювань для того, щоб зустрічати весну, прогулюючись по парках, а не міряючи температуру.

Профілактика захворювань вдома

Вишукуючи різні засоби для боротьби з випадінням волосся та витрачаючи на них чимало грошей, інколи ми і не задумуємось, чому в нас випадає волосся. Не зважаючи на те, що в будь-якому випадку варто все ж звертатись до спеціалістів, сьогодні ми поговоримо про можливі причини випадіння волосся.

Далі

Лемонграс (цимбопогон) - це висока багаторічна рослина, яку можна зустріти здебільшого в тропічних та субтропічних регіонах - Індії, Камбоджі, Малайзії, Індонезії, Шрі-Ланці, Китаї та Гватемалі. Листя лемонграсу має яскраво зелений колір, на кінцях воно гостре, як у звичної нам трави. Але найцікавішим є не вигляд, а властивості цієї рослини.

Властивості лемонграсу

Секрети впливу ароматерапії на здоров'я людини цікавлять лікарів та вчених здавна. Дбайливо передаються і корисні рецепти. Використання ароматних олій, як мінімум, може покращити настрій. Але окрім цього — захистити від хвороб та використовуватись додатково із основним лікуванням. Тому сьогодні ми розповімо, як і для чого використовують різні ефірні олії.

Основні рекомендації