Google search

Останнім часом ми багато говоримо про догляд за волоссям навесні. І це не дивно. Адже в цей час збігається те, що нам хочеться бути “на висоті”, а на волоссі якраз позначаються наслідки неналежного догляду, зимових морозів, носіння шапок, авітамінозу. Найкращий догляд за волоссям — постійний та комплексний. Сьогодні ми поговоримо про профілактику випадіння волосся та розкажемо як приготувати домашній шампунь.

Як оздоровити волосся

Інколи волосся здається настільки пошкодженим, що єдиний вихід, який ми бачимо, - обрізати його повністю. Насправді, найкраще, що Ви можете подарувати своєму волоссю - не травмувати його зайвий раз. Проте правильний домашній догляд не завадить нікому, не зважаючи на те, у якому стані Ваше волосся зараз.

Догляд за волоссям

Про красиве волосся мріють усі. І не обов'язково, щоб воно було дуже довге (хоч інколи ми кожного місяця ретельно відслідковуємо зміни). Найважливіше — доглянутий вигляд, блиск та здоров'я, яке інколи так важко повернути волоссю після багаторазових фарбувань…

Секрети для догляду за волоссям

Шовковисті та блискучі, довгі та пружні локони — це дійсно скарб. Хоча б інколи кожна з нас замислюється над тим, як прискорити ріст волосся. Звісно, ми не обіцяємо Вам, що запропонуємо способи, які дозволять відростити довге волосся за лічені години або дні, але все ж розкажемо про деякі способи активізувати ріст волосся.

Про відрощування волосся

Для того, щоб правильно обрати якісний шампунь, потрібно звертати увагу не лише на те, для якого типу волосся він призначений. На етикетці кожного шампуню повинен бути детальний склад із зазначенням компонентів. Тому у сьогоднішній статті ми поговоримо про те, з чого ж виготовляється такий звичний для всіх косметичний засіб як шампунь.

Складові шампуню

Багато жінок часто скаржаться на жирний тип волосся та потребу щоденного миття. Але маємо для Вас гарну новину: за жирним волоссям доглядати значно простіше, аніж за ламким та сухим. Потрібно просто дібрати правильні засоби для догляду та вивчити декілька легких правил по догляду за жирним волоссям.

Поради по догляду за жирним волоссям

Часто після миття волосся шампунем, ми помічаємо, що воно сплутується та стає неслухняним. Волосся чисте, але його ніяк не можна вкласти в зачіску і складно розчісувати. Справа в тім, що шампуні (що б не було написано на етикетці) не дають волоссю необхідного живлення... 

Кондиціонери для волосся

Кожна жінка знає, що за волоссям потрібно постійно доглядати. І доглядати — правильно. У сезон постійних шапок та холодного вітру наше волосся потребує додаткового захисту. Силу та блиск волоссю допоможуть повернути домашні маски. А ми впевнені, що у Вашому холодильнику лежить ціла купа засобів, таких потрібних Вашому волоссю!

Рецепти масок для волосся

Кунжутна олія є відомим натуральним засобом для догляду за волоссям. Вона містить безліч поживних компонентів, що оздоровлюють волосся та сприяють його росту. Кунжутна олія збагачує волосся вітамінами Е, B. Дає йому такі корисні речовини, як магній, кальцій, фосфор і білок: вони зміцнюють волосся від коренів до кінчиків і забезпечують йому глибоке живлення. Дізнаємось трохи більше про переваги кунжутної олії для догляду за волоссям. 

Кунжутна олія для волосся

Одним з найбільших природних джерел білка та корисних мікроелементів є яйця. І існує безліч способів використати їх корисні властивості для догляду за волоссям. Особливо, якщо Ви хочете відростити красиве та здорове волосся, як в Рапунцель. Ми зібрали для Вас 5 яєчних масок для волосся, які можна самостійно зробити вдома.

Яєчні маски для волосся