Google search

Відгук нашої клієнтки про натуральний індійськи шампунь ТМ Chandi "Жожоба і Розмарин". Шампунь підходить для жирного волосся та щоденного використання.

Переглянути відгук

Відгук нашої клієнтки про натуральну індійську олію для волосся "Брінгарадж".

Переглянути відгук

"Остання моя покупка - Трав'яна маска для  волосся на основі індійської хни Чанді. Зацікавила вона мене тим, що в основі ніби 2 в 1: і хна, яка відома своїм цілющими властивостями ще й екстракти різних трав.  Хтось з вас скаже, що це так довго робити маски, потрібно чимало часу - нічого подібного, зробити маску у мене займає небагато часу)).

Роблю 2 рази на тиждень такі масочки, робила б мабуть частіше, якби був вільний час. Завдяки трав'яній масці й оздоровлюю волосся, й менше  використовую фен. І зараз нема такого, як було раніше, що на гребінці залишалось чимало волосся."

Людмила, м. Бровари

Фото та відгук повністю

Відгук про використання Порошку мильних бобів Chandi у якості очищуючої маски для волосся та шампуню від нашої клієнтки Олени, м. Київ. 

"Самое удивительное, что бобы действительно помогли, с первого раза волосы стали не такие тусклые, более блестящие. Волосы все еще выпадают, но уже не в таком значительном количестве.

Так же я ими пользуюсь как шампунем, после регулярного использования, волосы стали заметно лучше расчесываться."

Прочитати відгук