Google search

Останні декілька років йога знаходиться на вершині популярності. І ця популярність з кожним днем лише зростає. Здається, її практикують майже всі. Йогу полюбляють відомі акторки і моделі, про неї говорять лікарі і дієтологи, її практикують не лише у спеціальних студіях, а і у звичайних фітнес-центрах та навіть на робочих місцях. Що ж являє собою йога та чим вона насправді корисна?

Користь від йоги

Танець — один з найдавніших видів мистецтва, що вигідно вирізняється серед інших, адже танець здатен показати справжню красу тіла. Навчитись танцювати може кожен, достатньо бути вмотивованими та натхненними. Звісно, хтось швидше, хтось повільніше зможе опанувати той чи інший стиль, а який стиль оберете Ви?

Найпопулярніші танцювальні стилі

Ось Ви й вирішили спробувати практикувати йогу! Але тут очі розбігаються: бхаткі-йога, акройога, раджа-йога, хатха-йога та багато інших напрямків. Тому ми зібрали інформацію про найпопулярніші види, щоб Ви змогли швидше визначитись:

який вид йоги обрати?

Найпопулярніша у світі фізична та духовна практика — йога. Вона поєднує в собі не тільки різні за складністю асани, а і включає в себе різні психологічні та філософські складові. Ви вже давно думаєте почати практикувати йогу?

Ми підкажемо, з чого краще почати

Шукаєте цікавий спосіб розвивати свою гнучкість та витривалість? Давно практикуєте йогу та бажаєте спробувати щось нове? Чули про акройогу? Ні?  

Тоді розповімо Вам!

Ось нарешті Ви, за рекомендаціями подруг або перечитавши купу інформації в Інтернеті, вирішили піти на йогу. І, звісно, тепер Вам потрібно обрати килимок для практики. Але як це зробити у такому розмаїтті цін, розмірів, запахів (!).  

Що потрібно врахувати перед покупкою килимка?

Ідеальний засіб для схуднення, швидкий, ефективний і нешкідливий для здоров'я! Що це за чарівний спосіб? Це звичайна традиційна лазня. Її століттями використовували для лікування, адже, знаючи рецепти, можна за допомогою лазні позбавиться багатьох хвороб. І скинути зайву вагу! А крім того, помитися, очиститися душею і тілом, і просто приємно провести час.

Отже, вінички в руки і худнемо

боди балет

Новое направление фитнеса, которое соединило в себе искусство и спорт стремительно набирает популярность.

В частности, такие звезды, как it-girl Алекса Чанг, модели Миранда Керр и Даутцен Крез и другие знаменитости, занимаются боди-балетом, чтобы оставаться стройными и подтянутыми.

Еще бы - этот вид фитнеса выпрямляет осанку, тренирует мышцы ног и улучшает растяжку. Хотите фигуру, как у балерины? Тогда смело записывайтесь на занятия боди-балетом!

Читать больше о боди-балете

Упражнения, которые сделают ягодицы идеальнымиСпециалисты по фитнесу определили, какие упражнения нужно выполнять, чтобы ягодицы стали идеальными. Эффективность таких нагрузок была проверена с помощью специальных методов электродиагностики.

Предлагаем основные упражнения...

Копплекс упражнений для идеальных ягодиц

Упражнения на растяжку

Если вы будете заканчивать тренировку растяжкой, вы избавитесь от неприятного ощущения напряжения в мышцах. Очень часто источником такого ощущения является интенсивная тренировка. Поэтому вы должны позаботиться о мышцах спины, бедер, подколенных сухожилий, рук и живота. Предлагаем выполнять простые, но очень эффективные упражнения для растяжки....

Упражнения на растяжку, подробнее

[1][2] [3]