Google search

Nature

Найперша і найважливіша новина. В тренді все ще панує природність. Як підкреслити свою молодість чи скинути кілька десятків років — природна укладка з легкою недбалістю. Ця тенденція в моді вже не перший сезон і вже здобула популярність не лише на модних подіумах, а і серед величезної кількості жінок. Отже, висновок: “недбалість” та “молодість” вже стали фактично синонімами. Відрощуйте свою улюблену довжину, підкреслюйте свій природний колір волосся і все це заливайте під соусом легкої укладки. А ми також Вам підказуємо, що в моді — середня довжина волосся.

Але це ще не все! Про те, які модні тенденції панують на подіумах та як в моду повернулись аксесуари — все це далі у нашій статті.

Колірні рішення

Про те, які кольори волосся в моді сезону осінь-зима 2015-2016: як вже зазначено вище — в моді природні кольори. Неяскраві, злегка тьмяні, ніби вицвілі кольори, приглушені та стримані акценти.

“Несалонний” спосіб укладки дозволяє не лише скоротити час на модний образ, а і дозволяє менш травмувати і пошкоджувати волосся. Менше прасочок, фену — сушіть волосся руками, а для фіксації і надання форми використовуйте легкі фіксуючі засоби або сироватки для волосся. Актуальною все ще лишається улюблена для багатьох зачіска — недбалий хвіст або пучок. Зручно, швидко, модно — що тут ще додати.

Аксесуари

Окрім всього переліченого вище, в моду сезону осінь-зима 2015-2016 повертаються аксесуари для волосся. Об'ємні шпильки і заколки, що фіксуватимуть хвіст, стрічки, пов'язки — ледь помітні чи масивні — обирати Вам, а обрати цього сезону є з чого!

А для того, щоб швидко освіжити будь-яку зачіску, особливо в холодний період носіння шапок — пропонуємо серію натуральних спреїв для волосся, які Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Добавить коментарий