Google search

Панчохи мехенді

Напевно, кожна дівчина хоча б раз у житті вдягала панчохи. Погодьтесь, що вдало підібрані панчохи додають сексуальності та загадковості образу. Сучасні мехенді-майстри вирішили запропонувати модницям вигідну альтернативу — панчохи-мехенді. І знаєте, плюсів у них багатенько, адже панчохи-мехенді не рвуться і мають оригінальні візерунки, які можна вибирати та комбінувати на свій смак. Плюс — гадаємо, жоден чоловік не встоїть перед такими спокусливими панчохами на коханій.

Білосніжне мехенді

Сьогодні одним із популярних видів розпису мехенді є біле мехенді. Воно здобуває особливу популярність серед наречених. А ще — білі візерунки мехенді ідеально підходять для будь-яких урочистих подій.

Мехенді рукавички

Від традиційного мехенді-розпису вони відрізняються тим, що стилізовані під класичні та сучасні рукавиці з мереживом та декораціями. У мехенді-рукавичок обов'язковим елементом є стилізований браслет. Таке мехенді виконується у такий самий спосіб як і класичне. Виходить дуже цікаве поєднання давнього та традиційного мистецтва та сучасних модних луків. Візьміть до уваги!

Мехенді зі стразами

Сучасні модниці вирішили створити гламурне мехенді, додавши до класичних схем трохи блиску та стразів. Такий сміливий образ обов'язково приверне до Вас увагу на вечірці. Якщо Ви не уявляєте свого модного образу без блискучих прикрас — це якраз Ваш варіант.

А головне, усі ці найцікавіші мехенді-ідеї сучасного модного світу можна комбінувати між собою, беручи елементи тих чи інших. Адже саме так і народжуються нові модні тренди! Тому експериментуйте, обирайте якісну хну для мехенді, створюйте власні образи і будьте завжди в тренді!

Добавить коментарий