Google search

Книги, на щастя, і досі не втратили свою актуальність. А якщо це ще й такі, що створені справжніми професіоналами у сферах краси та моди! Пропонуємо книги, які даруватимуть натхнення та допоможуть Вам стати ще прекраснішими.

№1

Книга від славетної Боббі Браун: “Макіяж для новачків та професіоналів”. В книзі детально описані всі тонкощі використання тих чи інших засобів декоративної косметики. Вона, як зрозуміло з назви, сподобається не тільки професіоналам, а й тим, хто мало що знає про макіяж.

№2

“Чи можливо, що бальзам для вуст викличе залежність?” (Can You Get Hooked on a Lip Balm) — анонімний колектив вчених вирішив розвінчати міфи, які наполегливо створюють навколо своїх продуктів найбільші косметичні корпорації світу. Книга відповідає на багато питань, які ставить собі кожна жінка, яка вчитується в хімічний склад засобів догляду. Наукові факти та практичні поради в одному флаконі. 

№3

Як виглядати молодшою, ніж є насправді? В книзі How not to look old від Карли Крупп, яка була стилістом найкращих та найвідоміших зірок, знайдете безліч порад по правильному підбору гардеробу та догляду за собою.

А ми також пропонуємо Вам добірку наймодніших тенденцій манікюру сезону осінь-зима 15/16. 

 

Добавить коментарий