Google search

Виявляється, зав'язати краватку — справжнє мистецтво. Існує багато варіантів вузлів, деякі з яких мають цілу історію виникнення. Але поєднує їх усі те, що вони аж ніяк не виходять з моди, а з кожним роком входять у нові тренди та модні топи.

1. Четвертний вузол


Один з найпопулярніших способів зав'язувати краватку. Простий та універсальний вузол, який пасуватиме до будь-якої сорочки.

2. Подвійний вузол


Доволі компактний вузол. Добре пасуватиме до сорочки з довгим коміром. Для такого вузла краще обирати довгу краватку з м'якої тканини. 

3. Простий вузол


Прекрасно поєднується із широкими краватками. Ідеально підійде високому чоловікові. 

4. Віндзор


Модний хіт 30-х років, який так і не втратив свою актуальність та досі користується великою популярністю. Принц Уельський, а згодом — граф Віндзорський любив в'язати краватку у такий спосіб, а тому вузол і отримав таку назву.

5. Елдрідж


Незвичайний, але ефектний вузол краватки. Трохи складніший від усіх інших, адже щоб його зав'язати потрібно “пройти” 15 кроків. Його особливість в тому, що елдрідж зав'язується за допомогою вузького кінця краватки. 

6. Пратт


Авторський спосіб зав'язувати краватку. Його винахідник Джеррі Пратт протягом 30 років зав'язував краватку вузлом, який вигадав сам. Так ніхто про це б і не дізнався, якби працівника торгової палати не “розсекретив” ведучий Джон Шелбі. І 1989 р. телеглядачі в ефірі місцевого телебачення дізнались новий спосіб зав'язувати краватку.

Добавить коментарий