Google search

Зараз все більше модниць знімають каблучки і взувають зручні комфортні брендові балетки. Але як їх правильно носити, з яким одягом поєднувати? Наші модні поради розставлять всі крапки над «і» в цьому питанні. 

Надихайтеся і перевзувайтеся в комфорт!

Цю жінку неможливо назвати старою. Коли дивишся на неї, здається, що вона знайшла спільну мову з часом, і він більше не торкається до неї своїми нещадними руками. Знайомтеся, Кармен дель Орефіс, найстарша модель у світі. Адже навіть після 80-ти вона впевнено крокує на високих шпильках наймоднішими подіумами світу і сміливо дивиться в очі життю. Історія краси, гідна захоплення. 

Надихайтеся успіхом неповторної Кармен

«Хочу сині туфлі ... Чи ні, червоні балетки...» Знайомо? Погодьтеся, є дуже мало дівчат, які абсолютно байдужі до модного взуття. Ви розгубилися в розмаїтті моделей, кольорів і форм? Ми підібрали спеціально для вас взуття, яке обов'язково повинно бути в модному гардеробі кожної леді. 

Обирайте своє

Журнал Forbes склав список найбагатших жінок, які зробили себе самі, їх ще називають self-made women. І варто зазначити, що світ моди приніс багатство і славу досить великій кількості таких жінок. Хто ж увійшов в успішну «десятку»?

Ми склали для вас список найуспішніших і найбагатших жінок у світі моди, яким вдалося побудувати своє успішне життя самостійно.

Надихайтеся!

Люди з підгорнутими штанинами з'явилися на вулицях мегаполісів кілька років тому. Ця «джинсово-підгорнута лихоманка» охопила й багатьох красунь.

Отже, куди можна піти в таких джинсах, з чим поєднувати, а з чим - ні? Спробуємо відповісти на ці питання.

Як стильно виглядати в джинсах

Літо в розпалі. А ви вже оновили гардероб?

Цього разу ми розповімо про те, як підібрати спідницю по фігурі. А також про основні тенденції кольорів і фактур в сезоні весна-літо 2015.

Обираємо спідницю

Кожен турист, який приїжджає в Гоа і прогулюється туристичними вуличками Арамболе або Анджуне в пошуках нового одягу і сувенірів, напевно помічав магазини одягу, в яких сидять кравці, і строчать на своїх старих машинках модні туристичні речі. 

Виробництво одягу в Гоа - один з популярних видів бізнесу для місцевого населення. А також - прекрасна можливість для туристів пошити собі новий наряд або підігнати вподобану річ по фігурі.

Нюанси стилю Гоа

Етнічний стиль в одязі допоможе будь-якій жінці бути яскравою і неповторною, а також підкреслити свою індивідуальність. Етнічний одяг характеризується різноманіттям барв і вираженим яскравим колоритом в поєднанні з різними елементами в аксесуарах та одязі.

Якщо вам хочеться урізноманітнити свій образ екзотикою і прикрасити своє життя більш яскравими фарбами, то вам точно слід звернути увагу на цей стиль.

Одяг в індійському, американському, африканському та мусульманському стилях

Сарі - один з найдавніших елементів жіночого гардеробу в світі. В наші дні його продовжують носити близько 300 мільйонів жінок.

Перші сарі були знайдені в долині річки Інд близько 100 р. до н. е., проте згадки в стародавніх текстах можна побачити ще за 1500 років до цього. В індійських оповідях та легендах тканина сарі символізує створення Всесвіту.

Відвідавши Індію, ви не побачите двох однакових сарі, вони всі унікальні, а відповідно, і кожна жінка в сарі - унікальна.

Більше про традиційний індійський одяг

Маленькое черное платье — это одна из разновидностей вечернего или коктейльного платья чёрного цвета длиной до колен, которое можно надеть не только на работу, но и на торжественный приём, дополнив платье аксессуарами.

История платья ведет в далекий 1962 год. Его придумала знаменитая Коко Шанель, в память о погибшем возлюбленном. Платье, которое создала Коко​ прикрывало колени, потому что, она считала колени самой некрасивой частью женского тела. Платье было лишено излишеств.

Каким должно быть маленькое черное платье