Google search

Однофазный газовый генератор GENERAC 5916 c двигателем GENERAC GT-990 OHVI.. В Украине успешно работает более 3000 станций всевозможных мощностей. Кроме всего прочего, газовые генераторы весьма износостойки, характеризуются низким уровнем шума и высоким показателем готовности. Что касается мощности генератора, то она может колебаться от нескольких до 300 кВт.

Вдала зачіска — чи не найважливіше доповнення модного луку. Нам стало цікаво, які ж модні тенденції панують зараз на подіумах та що пропонують модні перукарі та стилісти. Ділимось з Вами своїми висновками!

Модні тенденції

Мистецтво мехенді сьогодні стало невід'ємною частиною fashion-культури. Модна індустрія з кожним роком черпає все більше і більше модних образів, деталей і символічних мотивів саме з мистецтва мехенді. В свою чергу, мехенді популяризується як fashion-тренд і стає оригінальною родзинкою будь-якого модного образу. Давайте дізнаємось про сучасні fashion-тренди мехенді.

Модні ідеї мехенді

Все нові та нові стандарти краси нам нав`язує світ. Хтось подумає, що це просто мода мінлива, але це не так. Точніше, частково так, і мода, і стандарти сприйняття, слідування, виконання і т.п. Що вже казати про образ “ідеальної фігури” для жінки. Адже він змінюється по декілька разів за одне століття.

Прослідкуємо еволюцію “ідеальної” жіночої фігури

Ми вже звикли за будь-якою інформацією “йти” в Інтернет. Але погодьтесь, що іноді так приємно потримати в руках книгу в гарній палітурці.

Пропонуємо Вам 3 книги про красу для красивих

Ну якому чоловікові не буде приємно, коли дбайлива дружина зав'язуватиме йому зранку краватку! Ми приготували для Вас прості та зручні схеми, які дозволять Вам здивувати свого коханого.

Вчимось зав'язувати краватку швидко та модно

Зараз все частіше ми замовляємо речі в інтернет-магазинах. Але деяким з нас, навіть купуючи речі в магазинах і бутіках, важко зорієнтуватись в розмірах, вказаних на етикетках. Щоб з легкістю та без головного болю підібрати собі речі або взуття, зверніть увагу на універсальну таблицю розмірів!

Переглянути таблицю

Стильний манікюр є і завжди буде атрибутом гарної жінки. Вчені навіть довели, що чоловіки звертають увагу не тільки на обличчя та фігуру — доглянуті руки з приємним манікюром також заворожують протилежну стать.  

Якими трендами манікюру відзначиться сезон осінь-15?

Сьогодні ми розповімо, як виглядати впевненою та стильною цієї осені.

І що таке базовий гардероб і чи потрібен він Вам? Ви цікавились цим питанням раніше? Якщо ні, то ми спробуємо відповісти на них разом з Вами.

Підбираємо осінній гардероб

Кольори поєднуються за певними принципами і це факт. В природі Ви не знайдете не гармонійних поєднань тих чи інших кольорів. Це явще і називається гармонією кольору. Всього декілька простих правил допоможуть Вам внести гармонію у кольори власного гардеробу.

Дізнайтесь, які кольори поєднуються

Одяг - це потужна зброя, за допомогою якої можна додати або відняти навіть з десяток років. Адже зріла жінка в молодіжному одязі виглядає так само безглуздо, як і молоденька леді у вбранні своєї бабусі. Ми зібрали поради кращих стилістів, які будуть особливо актуальні для леді, яким за паспортом вже більше 40-ка.

Отже, як бути красивою?