Google search

Фен-шуйСледовать принципам фен-шуй или нет — индивидуальное предпочтение каждого. Если вы решили прислушаться к советам этого учения при оборудовании кухни, следует знать следующее. Кухня занимает важное место в доме, поскольку она отвечает за благополучие и материальное состояние. Идеальное размещение кухни в южной части дома (связана со стихией Огня) или в восточной (стихия Дерева), что необходимо брать к сведению, если строишь свой дом. Форма комнаты — квадратная или прямоугольная.

Подробнее

Запах вашей кухниЗапах дома способен не только создать уют, но и сделать квартиру нежилой, так как человек различает до десятков тысяч различных запахов. С помощью запаха мы определяем пригоден ли в пищу продукт или нет, контролируем опасность да и спутника жизни интуитивно выбираем по запаху. Самым «пахучим» местом в доме считается кухня. Если же вы перестанете контролировать запахи на кухне – они превратят помещение в ароматический ад, в котором просто невозможно находится.

Запах вашей кухни ...

До Вашої уваги десятка найсмачніших страв, не спробувати які вважається справжнім злочином, якщо Ви подорожуєте Індією.

Отже, вперед!

Під час подорожі по Індії можна побачити багато цікавого та незвичайного - щось вразить більше, щось менше. Тут ми наводимо факти про Індію, які запам'ятаються найбільше.

Цікаве та шокуюче про Індію

“Як це: їсти тільки овочі? Це ж несмачно? А м`ясо?” - стандартні слова людини, що навіть не цікавилась вегетаріанством. Сьогодні ми розвінчуємо міф про одномантність вегетаріанської кухні.

Тому для Вас ТОП-3 рецептів вегетаріанської кухні в яких ви відчуєте...

...м`ясо, якого там насправді не буде

Як зробити кухонні справи простішими? Дизайнери та вчені зі всього світу постійно намагаються придумати щось нове та цікаве, що не тільки поліпшить щоденне приготування їжі, а й зробить його веселішим. Економія часу + гарний настрій.

ТОП гаджетів для кухні

Не існує жодної кухні світу, яка була б як дві краплі води схожа на іншу. Є трішки схожі, є кухні, які мають спільні страви, але кожну кухню світу відрізняє від іншої ряд певних особливостей. Одна з найвиразніших кухонь світу — індійська. Тому сьогодні ми про неї і поговоримо.

ТОП-4 особливостей індійської кухні

Пропонуємо прості покрокові рецепти традиційних індійських десертів для шанувальників індійської кухні та усіх любителів солодощів.  

Готуємо мигдальну халву та молочне бурфі