Google search

Гелевий або желейний ароматизатор. Желатин, вода, улюблена ефірна олія, сіль, харчовий барвник і жароміцна скляна ємність (щоб витримала гарячий желатин) - інгредієнти для ароматизатора, який ненав'язливо пахне і виглядає красиво.

Дифузор. Паличний дифузор ніжно ароматизує повітря навколо себе, але часто стоїть непристойно дорого і не завжди в його складі натуральні компоненти. Його не складно зробити зі скляної пляшки з вузьким горлечком, ефріних олій, тонких бамбукових паличок, горілки і води. Якщо обсяг пляшечки 250 мл, наповнити її на три чверті водою, додати кілька столових ложок горілки і ефірну олію на свій смак. Співвідношення води і олії для оптимального результат має бути 12 крапель олії на 60 мл води. Добре змішати всі інгредієнти. Палички змочити одним кінцем сумішшю, почекати поки висохнуть, а потім іншим кінцем вставити в пляшку. Раз в тиждень перевертати.

Трав'яні пахощі. Куплені пахощі також можуть містити шкідливі речовини, які зовсім не чекаєш там виявити. Зате зробити в домашніх умовах натуральний фіміам, який буде куритися всім на радість зовсім не складно.

Ароматичні свічки. Мабуть, найпопулярніший і улюблений вид ароматизуючого засобу- ароматичні свічки, адже вони не тільки виділяють приємний запах, а й створюють особливу атмосферу. Промислові свічки зроблені в основному з парафіну, який плавлячись, виділяє канцерогенні сполуки. До того ж штучні барвники можуть викликати алергічну реакцію. Зробити ароматичну свічку своїми руками не складно, а заняття це захоплююче і спосіб проявити фантазію.

Паровий ароматизатор. Навряд чи хтось може сказати, що йому не подобається запах випічки або ще якоїсь страви, запах якого поширюється по дому під час приготування. Принцип дії парового ароматизатора той же - нагріваючись, рідина випаровується, насичуючи повітря. Рецептів таких сумішей багато і можна запросто підібрати собі до смаку або придумати свій власний. Наприклад, поєднання апельсина, імбиру (свіжого або меленого) і екстракту мигдалю. Вся комбінація заливається гарячою водою в вогнетривкої посуді і ставиться на джерело тепла (який саме, залежить від бажаного результату і приміщення): плита, фондю, нагрівач заварника тощо.

Отже, спробуйте зробити атмосферу свого дому затишною і ароматною!

Добавить коментарий