Google search

Сьогодні ми розкажемо декілька простих способів економії електроенергії, які не потребують капітальних фінансових вкладень, як, наприклад, встановлення трифазного лічильника.

Енергозберігаючі лампи

Найпростіше, що можна зробити. Так, вони суттєво різняться у вартості зі звичайними лампами, але вони ж і у рази довговічніші. Зараз такі енергозберігаючі лампи стартують у вартості від 60 грн. Окупиться одна така лампа вже за місяць, а економить 3/4 від вартості електроенергії, що витрачається  на звичайні лампи.

Максимально використовуйте денне світло

Якщо у Вас сонячний бік будинку, то Вам просто пощастило, адже маєте змогу зекономити до 1/3 всього бюджету, що витрачається на електроенергію.

Не вмикайте зайве світло

Простий прийом, йдучи в іншу кімнату — вимикайте світло. Не значна, але економія, яка вартує 1/2 енергозберігаючої лампи. Подумайте над цим.

Що з розетками?

Вимикайте все з розеток (окрім холодильника та годинника, звісно). Такий прийом допоможе зекономити 1/4 від вартості витраченої електроенергії. Від цього прийому є ще й супутня користь — якщо у Вас стара проводка, то повне вимкнення з розеток будь-яких приладів вбереже від перепадів напруги, що є характерною ознакою застарілої проводки. І забудьте про режим stand by вашого комп’ютера.

Холодильник

Про те, що слід обирати техніку класу енергозбереження А — Ви знаєте. А от що ні в якому разі не можна робити з цією технікою, наприклад, з холодильником? Не ставте його у нішу, забезпечте йому простір для вентиляції, яка здійснюється через задню стінку холодильника. Не ставте у нього гарячий або теплий посуд, так Ви точно не зекономите, адже змусите і без того енергозатратний прилад, працювати вдвічі потужніше.

Для жінок

Сушіть волосся феном лише за необхідності. Дозвольте вашому волоссю висихати природним шляхом, що піде йому на користь, а фену відпочити, що піде також Вам на користь. Фінансову користь - зменшить Ваш рахунок.

Трішки романтики

Використовуйте свічки — звичайні, ароматичні, святкові... Вечір — найкраща частина дня, щоб створити романтичну атмосферу... І ніхто не здогадається, що Ви так електроенергію економите, буде не до того.

А які секрети економії маєте Ви? Пишіть у коментарях. Ділитися досвідом економії — це корисно.

Добавить коментарий