Google search

Лимон

 Лимон можна не тільки додавати в чай, ним можна ще:

  • позбутися нальоту на нержавіючій поверхні. Достатньо додати ще сіль, протерти всю раковину — вона буде сяяти

  • почистити мікрохвильову піч — налийте півсклянки води та оцту, покладіть туди лимон і все розігрійте, поки пара не наповнить мікрохвильовку. Потім потрібно лиш протерти ганчіркою.

  • плями на одязі — якщо лимон здатен висвітлити чай, шкіру і т.п., то чому б йому не прибрати плями на Вашому одязі?

Оцет

З оцтом така ж історія (він може відчистити будь-що):

  • за допомогою оцту та соди легко можна позбутися нальоту на сріблі — одну чайну ложку соди та оцту налийте на срібло, що лежить на рушнику та загорніть на хвилини 2-3, а потім протріть шматочком тканини — срібло блищатиме як новеньке.

  • також оцет позбавить від нальоту кришталевий посуд, треба лише опустити посуд у ємність з 2-ма склянками теплого оцту.

  • з водостоком можна провернути те ж саме, що і зі сріблом — лише потрібна більша пропорція — по півсклянки соди та оцту влити в водостік, який після такої процедури повинен швидко прочиститись

  • пил на жалюзі легко зникає, коли вдягнути шкарпетку на руку та, попередньо змочивши її в розчині 1:1 оцту та води, протерти нею жалюзі.

Нашатирний спирт

Використання нашатирного спирту допоможе Вам ефективно відчистити духовку. Він допоможе позбавитись навіть від старого та пригорілого жиру на поверхнях. Потрібно нанести нашатирний спирт на ганчірку та протерти поверхні, потім закрити духовку та залишити на ніч. А вранці розвести невелику кількість миючого засобу в гарячій воді та протерти. Від жиру не повинно лишитись й сліду.

 

А які секрети прибирання знаєте Ви? Обов`язково діліться в коментарях.

Добавить коментарий