Google search

Незважаючи на широке поширення у всіх країнах світу, батьківщиною пахощів вважається Індія, де вони здавна використовувалися як лікувальний і парфумерний засіб. Крім того, пахощі є вкрай важливою складовою релігійних ритуалів - в кожному будинку Індії пахощі використовуються для поклоніння божествам.

У сучасному світі аромат пахощів активно використовується для медитацій, очищення будинку, залучення фінансового благополуччя і добробуту. А якщо ви втомилися після важкого робочого дня, то насичений аромат пахощів відмінно підніме вам настрій і розслабить.

У виробництві ароматичних паличок, які завжди робляться вручну, найчастіше використовуються речовини природного походження, які відрізняються дуже сильним ароматом: камфора, мирра, сандал, нард, мускус, амбра. Саме індійські пахощі мають дуже сильний, інтенсивний і приємний аромат. У цих пахощах використовуються як моноаромати - що складаються з одного інтенсивного запаху, так і ароматичні композиції - медові, квіткові, сандалові.

Види пахощів

Вугільні палички

Ці пахощі наносяться на бамбукову основу, відрізняються темним кольором і невеликим діаметром. Для виробництва цих пахощів використовується деревне вугілля, смолиста речовина з дерева джігат, а також ароматична есенція. Поширена думка, що вугільні палички створюються з хімічних компонентів, що насправді частково відповідає правді. Невеликі компанії використовують натуральні інгредієнти, тоді як великі корпорації застосовують хімію.

Однозначним є те, що цей вид паличок відрізняється більш доступною ціною і різким запахом, який в деяких випадках може викликати головний біль. В Індії такі палички ніколи не використовуються для обкурювання будинку, тільки для ароматизації підсобних приміщень.

Ароматичні палички масала

Ці пахощі відрізняються кольором - від світло-бежевого до охри, а також великим діаметром. Деякі пахощі мають яскраві кольори - рожеві, зелені. Не лякайтеся, в їх виробництві використовуються тільки натуральні барвники, безпечні для здоров'я. Масала в перекладі з індійського позначає «суміш», тому що на палички даного типу наноситься суміш трав, дуже часто ароматний пилок рослин, порошки коріння, суміші ефірних олій та інших компонентів, що мають лікувальний ефект.

Цей тип пахощів легко розпізнати - поверхня вугільної палички гладенька, то у випадку з масала вона жорстка, а при дотику на пальцях залишається м'який пахучий пил. Пахощі масала широко застосовуються в Індії для ароматизації житлових приміщень та в ритаулах.

Ароматичні палички масала якісніші, ніж вугільні, вони дають дуже приємний, солодкуватий, густий аромат. Запах пахощів настільки сильний, що їх використовують для ароматизації білизни, відлякування молі. Якщо ви не хочете наповнювати кімнату інтенсивним ароматом, досить поставити кілька таких паличок у вазу.

Щоб знайомство з екзотичними пахощами не обмежилося першою зустріччю, найкраще для початку придбати саме цей тип паличок.

Конуси

Конусні пахощі створюються тим же способом, що і масала, але єдиною відмінністю є відсутність основи - ароматну масу просто ліплять у вигляді конусів. Цей тип пахощів дає більш інтенсивний аромат за рахунок великої площі згоряння.

Основні правила використання

Запалювати пахощі потрібно правильно - після того, як паличка загорілася, необхідно задути полум'я, щоб паличка повільно тліла. Для безпеки найкраще застосовувати спеціальні підставки, в яких паличка матиме стійке положення.

Дуже важливо - не можна спалювати пахощі повністю, особливо якщо ви використовуєте масала. Досить спалити 2 сантиметри, цього буде достатньо, щоб наповнити сильним ароматом кімнату середніх розмірів.

Добавить коментарий