Google search

Спреї, блоки, що містять хімічні розчини, парафінові ароматичні свічки- виготовлені промисловим способом засоби, призначені для усунення неприємних запахів та наповнення будинку приємним ароматом. Іноді вони лише збільшують кількість токсичних речовин в атмосфері будинку.

Добре, що є способи освіжити повітря або ароматизувати його на свій смак, не вдаючись до вищеперелічених засобів. Домашні ароматизатори «зроби сам» не дорогі, натуральні, естетичні. Не складе ніяких труднощів самостійно виготовити ароматизатори диффузорного типу, освіжаючі спреї, свічки, ароматичне попурі тощо - прекрасну альтернативу продукції хімічної промисловості.

Як виготовити домашній ароматизатор

Думка експерта: Історик Олеся Стасюк розповідає про виникнення свята 8 березня та про те, як його почали святкувати у Радянському Союзі. Що спонукає задуматись, що ми святкуємо та чи варто це робити.

Далі

Сьогодні у світовій системі освіти відбулися значні зміни. Наприклад, те, що для Вас було звичними речами в школі, для сучасного покоління дітей буде здаватись фантастичним і незрозумілим. Але не лякайтесь, бо як показує досвід, теперішня освіта має багато плюсів. І щоб переконатися в цьому, ми зібрали для Вас принципи фінської освіти. Чому саме фінської? Тому що на сьогодні система освіти у Фінляндії вважається найкращою в світі. Зараз дізнаємося, чим же вона найкраща!

Принципи фінської освіти

Свіжі плями відіпрати набагато простіше, аніж застарілі. Від багатьох можна позбутись господарським милом, содою чи іншими миючими засобами. Застарілі ж - зазвичай потребують певних зусиль. Проте не поспішайте викидати улюблену річ - цих плям теж можна позбутись.

Як усунути плями з одягу підручними засобами?

ХХІ століття диктує свої правила, і зараз складно не помітити, що і батьки, і діти мають по смартфону. Гаджети від різних виробників заполонили світ. Тож слід отримувати від цього користь.

ТОП — 5 корисних додатків для молодих батьків

Еко-фанати — радійте! Адже є універсальний миючий засіб, що не тільки не шкодить природі, а й наділений унікальними очищувальними властивостями. Абсолютно безпечний для дітей та дорослих — порошок мильних горіхів.

Як саме він працює?

Впродовж 2015 року в Україні у 3,5 рази підвищаться тарифи на електроенергію. Це може, а точніше стовідсотково, вдарить по наших з Вами гаманцях. Але не варто сидіти і хвилюватись!

Вчимося економити!

Прибирання іноді втомлює, іноді набридає, а іноді - буває небезпечним. Як вберегти себе від шкідливих випарів засобів для миття або чищення будь-чого, але при цьому прибрати так, щоб все навкруги сяяло?

Ділимось секретами

Досить тривалий час на нашому ринку продаються індійські пахощі, або як їх частіше називають, «ароматичні палички», для яких характерним є дуже яскравий і екзотичний аромат. Пахощі допомагають у створенні розслаблюючої, затишної атмосфери, знятті негативу, відмінно очищають думки і заспокоюють душу. 

Розглянемо їх різновиди та особливості застосування більш докладно

Індійському інтер'єру притаманна розкіш і чітка лінія релігійних мотивів. 

Індійський декор - це поєднання розкоші, золота, вишуканості і найтоншого смаку зі скромністю, помірністю і безхитрісністю ліній. Це цілий мікс кольорів, орнаментів, фактур і малюнків. 

Спробуємо відтворити цю красу у себе вдома

[1][2] [3]