Google search

Мати чисте обличчя, без наявних дефектів, - це мрія багатьох жінок. Для цього кожна представниця прекрасної статі намагається природними або штучними засобами догоджати своїй шкірі. Досить часто на обличчя наносяться лікувальні маски, тонізуючі чи зволожуючі засоби, креми і багато іншого. Одні засоби вражають своєю ефективністю, від інших же особливої користі не спостерігається. Проте, як все-таки досягти бажаного результату і чи можливо це взагалі?

У більшості випадків нагальною проблемою є чорні цятки, як їх називають, та вугрі. Це все супроводжується наявністю занадто розширених пор. Проте існують способи, за допомогою яких можливо хоча б зменшити візуально їх розмір. Можете не дивуватись, це дійсно під силу зробити. Щоб чудово виглядати, слід дотримуватись наступних правил.

Регулярне очищення

Дуже важливо, навіть просто необхідно, вмиватись двічі на день. Таким чином, пори будуть постійно очищуватись від бруду. Проблема також може ще більшою мірою проявитись завдяки активізації роботи сальних залоз. Саме тому хоча б двічі на день слід вмиватись із використанням спеціального засобу для очищення обличчя. Також вибираючи засіб, звертайте увагу на його склад, краще за все, щоб головними компонентами були натуральні.

Миття щіточок для макіяжу

На перший погляд процедура може здатись неважливою, проте це насправді зовсім не так. Слід хочаб раз на тиждень мити щіточки для макіяжу. Таким чином можна уникнути потрапляння в пори різного роду бактерій, що здатні викликати запалення чи інші проблеми.

Використання праймеру

Якщо хочеш, щоб шкіра виглядала рівню та однотонною, тоді краще використовувати праймер. Наприклад, можна поекспериментувати, щоб пересвідчитись в його необхідності. Нанеси на звичайний апельсин з одного боку праймер і тон, а з іншого – лише тон. Різниця буде очевидною. Дія праймера полягає в заповненні впадин пор, щоб у такий спосіб після подальшого нанесення тону шкіра обличчя виглядала вирівняною.

Регулярне використання зволожуючого крему

Зволожувати шкіру просто необхідно, адже вона потребує живлення. Якщо цього не робити, буде ніби замкнене коло: через надлишкового виділення себума шкіра починає блищати, ти припиняєш використовувати зволожуючий крем, шкіра відчуває зневоднення та виробляє шкірне сало, через яке знову виглядає жирною і т.д.

Захист від сонячного проміння

Прямі сонячні промені підсушують шкіру, зневоднюючи її. Таким чином, починає вироблятись, як і в попередньому варіанті, шкірне сало. Тому рекомендується використовувати тональні засоби зі SPF. У такий спосіб можливо забезпечити своїй шкірі красу та здоров’я.

Вчасний пілінг

Принаймні один раз на тиждень варто робити пілінг, тобто глобально очищувати свою шкіру, видаляючи з неї омертвілі клітини. Таким чином, можливо вирівняти колір шкіри, завадити закупоренню пор. При виборі засобу для реалізації цієї процедури, краще обирати варіанти, зроблені на кислотній основі.

Крем з ретинолом

Саме цьому інгредієнту належить роль оновлення верхнього шару клітин шкіри. Якщо регулярно його використовувати, то можна суттєво візуально зменшити пори, досягти вирівняного кольору шкіри. Креми із таким компонентом як ретинол, значно посилюють фоточутливість шкіри, саме тому рекомендується їх використовувати на ніч.

Сеанс розпарювання обличчя

Для того щоб провести цю корисну процедуру, слід в гарячу воду додати кілька крапель ефірних олій на вибір. Наприклад, це може бути троянда, базилік, лаванда, мандарин чи розмарин. Для людей, які мають проблемну шкіру, ідеально підійде масло чайного дерева. Якщо все виконано правильно, потримай обличчя над паром декілька хвилин. Для кращого ефекту голову слід накрити рушником. Наступний етап – нанесення скрабу на обличчя або проведення пілінгу. Або ж можна діяти інакше – протерти обличчя кубиком льоду. Таким чином, завдяки перепаду температур, обличчя отримає необхідну вологу. 

Добавить коментарий