Google search

Кожна дівчина бажає стати власницею чистої шкіри обличчя. І хоча це бажання не з простих, але виконати його реально. Причини погіршення стану шкіри обличчя можуть бути різними. Кожен із несприятливих факторів навколишнього середовища, впливаючи на здоров’я, одразу ж відображається на обличчі. Найбільш небезпечними є: неправильне харчування, куріння, гормональні порушення, алкоголь, несприятлива екологічна ситуація. В результаті їх дії, обличчя втрачає красивий вигляд, змінює свій колір, можуть виникати прищі та вугрові висипи.

Чиста шкіра обличчя перш за все - результат правильного харчування


Все те, що безпосередньо споживається, відображається ззовні. Таким чином, якщо в якості щоденної їжі використовувати хоч і смачні в деяких випадках, але в той же час шкідливі для організму продукти, результат у вигляді вугрових висипів гарантований. Але якщо включати у своє меню свіжі овочі, фрукти, рибу, горіхи, то невдовзі колір обличчя буде рвним, проблеми зі шкірою також зникнуть.

Важливою є і періодичність прийомів їжі. Рекомендується розбивати денну норму їжі не менше, ніж на 5 прийомів. Вечірнє та нічне переїдання забороняється. Правильне харчування позитивно впливає на самопочуття, справляє хороший ефект, в тому числі, і на шкіру обличчя.

Правильні дії – гарантія успіху

Щоб шкіра була ідеальною, за нею потрібно щоденно доглядати. Двічі на день, тобто вранці та ввечері, слід протирати обличчя ватним тампоном, змоченим спеціальним лосьйоном (тоніком або молочком).

Очистити шкіру обличчя, зробити її гладенькою та сяючою можливо за допомогою регулярного використання домашніх скрабів та масок. Ці засоби очищують обличчя від ороговілих клітин, а також позитивно впливають на процес регенерації клітин, пришвидшуючи його.

Як позбутися вугрових висипів?

Вугрі – закупорені ороговілими клітинами та різноманітними частинками бруду пори шкіри, котрі при запаленні спричиняють утворення прищів. Для того щоб ефективно очистити закупорені пори, їх спочатку слід розкрити. Це легко зробити в домашніх умовах за допомогою пари. Для цього слід потримати обличчя над каструлею із киплячим відваром з цілющих трав або картоплі. Таким чином, пори зможуть розширитись та розкритись, що полегшить процес їх очистки. Далі слід взяти найбільш підходящий для Вашого типу шкіри скраб і нанести його масажними рухами на шкіру обличчя. Скраб слід тримати протягом 3-5 хвилин, після чого його слід змити спочатку теплою водою, а далі холодною, щоб на завершальному етапі процедури закрити пори.

Приклад маски для обличчя

Маска для обличчя з косметичної глини – ефективний засіб, котрий допоможе очистити шкіру, надати їй здорового вигляду, а також допоможе освіжити колір. Найбільш доцільним буде використання такого виду маски для жирної шкіри, схильної до утворення прищів та вугрів.

Для приготування маски слід взяти дві столові ложки глини (краще використовувати білу або Мултані Мітті) та розвести її теплою водою до утворення консистенції густої сметани. Для отримання кращого ефекту, в глиняну маску можна додати декілька крапель улюбленої ефірної олії.

Маску необхідно нанести на обличчя на 15-20 хвилин, після чого її слід змити теплою водою. За бажанням, далі обличчя можна протерти ватним диском, змоченим тоніком чи лосьйоном.

Приклад скрабу для обличчя


Щоб зробити кавовий скраб для обличчя, слід розвести кавову гущу з оливковою олією. Утворений засіб необхідно нанести масажними рухами на обличчя на 5-7 хвилин. Після закінчення процедури, обличчя слід змити теплою водою та нанести зволожуючий крем.

Стати власницею ідеальної шкіри обличчя можливо! Для цього необхідно споживати корисні продукти та регулярно здійснювати очищуючі процедури. В результаті цього, чиста шкіра обличчя Вам гарантована. 

Добавить коментарий