Google search

Оливкова олія – це природний косметичний засіб, який сприяє зволоженню шкіри обличчя та захищає її від зовнішніх негативних факторів. Оливкова олія здатна покращити стан сухої шкіри, вона позбавляє від лущення, а також робить шкіру м’якою, ніжною, стійкою до шкідливого впливу зовнішнього середовища. Оливкова олія виступає допоміжним косметичним засобом.

Властивості оливкової олії

Ефективність цього засобу забезпечується наявністю у його складі жирних кислот, які позитивно впливають на шкіру обличчя. А інші компоненти підсилюють їх дію. Складовими косметичного продукту є:

 • жирні кислоти. Вони утворюють тонкий шар, який добре захищає від різноманітних забруднень, ультрафіолету, сильного вітру, перепадів температур. Жирні кислоти сприяють зволоженню шкіри, адже утримують вологу у клітинах шкіри;
 • сквален зволожує шкіру обличчя;
 • вітамін Е є вітаміном молодості, адже, проникаючи глибоко в шкіру, він сприяє виробленню колагену та еластину. Як результат – шкіра має красивий здоровий колір та правильну структуру, зморшки стають менш помітними;
 • вітамін D бере участь в оновленні клітин;
 • залізо сприяє нормалізації кровообігу, завдяки чому клітини отримують достатню кількість  кисню.

Хімічний склад оливкової олії є багатокомпонентним. Складові елементи сприяють покращенню стану шкіри, а результати стають помітними вже через короткий час використання.

Показання та протипоказання

Щоб ефективність оливкової олії була максимальною, а її дія корисною, слід знати правила використання цього косметичного засобу та дотримуватись їх. Оливкова олія має ряд переваг, зокрема, основною з яких є доступність - її можна використовувати в домашніх умовах.

Оливкову олію рекомендується застосовувати, якщо:

 • ваша шкіра є надто сухою;
 • на обличчі помітне лущення шкіри;
 • ви тривалий час перебували на сонці (або ж в солярії);
 • прослідковуються ознаки старіння шкіри обличчя;
 • шкіра обличчя постійно страждає від перепадів температур (навіть якщо, ви регулярно перебуваєте на кухні).

Стосовно протипоказань, то як таких явно виражених протипоказань оливкова олія не має. Деякі переконані, що олію не варто використовувати людям з жирним типом шкіри, проте це не зовсім правильне твердження. Якщо використовувати олію в поєднанні з низької жирності кисломолочними продуктами, то стан шкіри помітно покращиться вже після першого сеансу.

Популярні рецепти

Застосування оливкової олії може бути різноманітним. Найбільш простий варіант – це змащення шкіри обличчя. Також можна використовувати компреси, примочки чи маски, одним із компонентів яких є оливкова олія. Порада: використовувати краще нерафіновану олію.

Варіанти застосування:

 • оливковою олією можна протирати шкіру обличчя двічі на день – вранці та ввечері. Щоб виконати цю процедуру, необхідно трохи підігріти олію, змочити в ній ватний диск і протерти ним обличчя. Якщо це ранковий сеанс, то олію можна змити зі шкіри через півгодини у випадку сухої шкіри та через 5-10 хвилин в разі жирного типу шкіри. Здійснюючи вечірню процедуру нанесення засобу, олію можна залишати на обличчі на всю ніч.
 • оливкова олія та пшеничні висівки, якщо їх змішати в рівних пропорціях, стануть чудовим пілінгом для шкіри, ними добре масажувати ділянки обличчя. Засіб рекомендується наносити не більше ніж на 10 хвилин.
 • щоб зробити із олії тонізуючий засіб для шкіри обличчя, слід змішати цей продукт із яблучним оцтом. Кількість кожного із компонентів має бути однаковою. Тоніком варто протирати обличчя один раз на день.
 • для приготування із оливкової олії традиційної маски для обличчя, слід в рівних пропорціях змішати олію з м’ятою та медом. Кожного із компонентів слід взяти по одній чайній ложці. Щоб отримати густу консистенцію, всі інгредієнти варто змішати в міксері.

Регулярно використовуючи оливкову олію в якості косметичного засобу, можна швидко добитись бажаного результату стосовно покращення шкіри обличчя.

Добавить коментарий