Google search

Кожна жінка зацікавлена в тому, щоб виглядати неперевершено. Краса, як один із найефективніших інструментів, відіграє важливу роль в житті представниць прекрасної статі. Саме тому цьому питанню прекрасні жінки приділяють багато часу та своєї уваги. В особливості, проблемою номер один для тих, хто перейшов так званий рубіж «кому за тридцять», стає боротьба зі зморшками. Процес повернення молодості – фантастика чи реальність? Для одних жінок поява зморшок – це щось подібне катастрофі глобального масштабу, тому вони починають несамовито купувати всі чудо-омолоджуючі засоби, які на практиці не завжди виявляються ефективними. Для інших же проблема не становить таку страшну загрозу. Декілька зусиль – і прекрасний зовнішній вигляд гарантований. Все дуже просто, одним із найбільш дієвих способів подолання зморшок є самомасаж обличчя. Варіант не дивлячись на те, що дуже бюджетний, вважається дієвим.

Секрет масажу обличчя або ж чому його дія є ефективною

Насправді в самомасажі немає якоїсь магії, все є досить логічним: виконуються правильні дії – і отримується бажаний результат. Дивовижний ефект масажу проявляється наступним чином:

 • обмінні процеси в клітинах активізуються, в такий спосіб, шкіра отримує більше поживних речовин, стає пружною, що позитивно впливає і на розгладжування зморшок;
 • зникає ефект обвислої чи набряклої шкіри;
 • шкіра знаходиться в тонусі;
 • обличчя набуває правильного контуру;
 • масаж обличчя не лише усуває проблему, але й запобігає її виникненню.

Регулярно виконуючи всі масажні процедури, результат не заставить на себе довго чекати. Шкіра набуде прекрасного вигляду, завдяки чому представниця прекрасної статі буде виглядати ще привабливішою.

Техніка виконання масажу для обличчя проти зморшок

Щоб сеанс масажу з кожним разом приносив все кращий і кращий результат, слід дотримуватись простих, але дуже дієвих правил. Масажні рухи мають виконуватись в домашніх умовах згідно з чіткими принципами. Тільки так можливо домогтися потрібно результату. Правила виконання масажу обличчя є наступними:

 • щоб м’язи були більш піддатливими до різних рухів, за півгодини до початку проведення сенсу обличчя слід розпарити, використовуючи трав’яні компреси;
 • волосся при виконанні самомасажу краще заплести, щоб воно не заважало;
 • руки та, зокрема, нігті, мають бути чистими;
 • перед початком виконання механічних дій, шкіру обличчя необхідно змазати спеціальнім засобом або кремом;
 • лімфа рухається по чітко визначених траєкторіях, саме тому виконувати масажні рухи необхідно по встановлених масажних лініях. Якщо не дотримуватись цього правила, ефект впливу масажу на шкіру може бути зворотнім;

 • при переході в процесі масажу від однієї ділянки до іншої, цей перехід має бути максимально комфортним;
 • масаж варто проводити акуратно та ніжно, не поспішаючи.

Для отримання якнайшвидше потрібного результату, масаж має виконуватись регулярно. Нехай він навіть не буде занадто довгим, зате постійним. Це значно підвищує шанси позбутися зморшок вже після декількох процедур.

Щоб виглядати на всі сто відсотків – необхідно піклуватися про себе і приділяти належну увагу самій собі. В плані краси вагому роль відіграє процес омолодження. Це справді можливо реалізувати, якщо мати велике бажання працювати над собою, постійно удосконалюючи себе.

Добавить коментарий