Google search

1. Підберіть хороший засіб для вмивання. Фахівці радять людям із жирною шкірою уникати засобів для вмивання, що містять спирт та обирати якомога "ніжніші" продукти, адже занадто сильні засоби для вмивання можуть видаляти надто багато жиру з Вашої шкіри, навіть більше, ніж Вам потрібно. Зайвому жиру не місце на шкірі, адже ним можуть живитися бактерії, але видаляти зі шкіри 100 % корисних жирних кислот - це теж не вирішення проблеми.

2. Гарно очищуйте шкіру. Косметологи часто зустрічають пацієнтів, які страждають хронічно жирною шкірою лише тому, що так і не навчилися як слід вмиватися. Яка наша головна порада з цього приводу? Оберіть ніжний засіб для вмивання і використовуйте його принаймні двічі на день, аби нормалізувати рівень жирності Вашої шкіри. Тоніком варто користуватися не кожного дня, а щонайбільше один чи два рази на тиждень. Для регулювання виділення жиру набагато ефективнішим засобом є, як не дивно... хороший крем для обличчя. Надмірне використання тоніку може призвести до збільшення чутливості шкіри. Варто уникати постійного використання підсушуючих засобів, наприклад, саліцилової кислоти, адже шкіра до них звикає і їх ефективність знижується.

3. Зволоження, зволоження і ще раз зволоження. Постійне підсушення шкіри може змусити Ваш організм виробляти ще більше жиру для зволоження шкіри. Для щоденного використання спеціалісти рекомендують використовувати легкі креми на основі природних компонентів, що підібрані спеціально для жирної шкіри.

4. Будьте обережні та уважні з засобами народної медицини. З домашніми рецептами Ви завжди ризикуєте отримати несподіваний ефект. Популярний цукрово-лимонний скраб може покращити колір шкіри, але завелика кількість лимонного соку може нашкодити Вашому обличчю. Експерти рекомендують використовувати скраби в ідеалі раз на тиждень - для того, щоб прибрати ороговілі рештки з поверхні шкіри. Варто також не перегрівати обличчя. Висока температура може бути шкідливою для шкіри, позбавляючи її необхідних жирних кислот. Саме тому косметологи часто забороняють своїм пацієнтам приймати гарячий душ чи відвідувати сауну.

5. Не затягуйте з візитом до дерматолога. Інформація в інтернеті може стати в нагоді, але може і нашкодити. Більшість порад, які подорожують мережею, - індивідуальні. Замість того, щоб обирати засоби і методи догляду навмання, краще проконсультуйтеся з професіоналом. Якщо Ви вже страждаєте від висипів, зверніться до лікаря, перш ніж ситуація погіршиться і лікування стане більш проблематичним.

6. Обирайте макіяж з розумом. Вчені радять уникати "важкої" декоративної косметики, що забиває пори. Та незалежно від обраної косметики, обов'язково змивайте її перед сном, а ще краще - одразу ж, як тільки повертаєтесь додому, адже шкірі потрібно дихати.

Добавить коментарий