Google search

Завжди зелене, називають «аптекою», панацеєю від багатьох хвороб, застосовується в Індії зі стародавніх часів. Що це? Правильно - це нім. Листя дерева, що росте у субтропіках Індії, аюрведичні лікарі використовували і продовжують використовувати при багатьох проблемах і хворобах. Нім здатен загоїти шкіру, листя німу використовують для омолодження, словом в косметичній галузі нім також займає одне з провідних місць. Нині ця рослина потрапила під мікроскоп європейських вчених, що тільки підтверджують його користь.

Як саме нім лікує проблемну шкіру?

Нім ідеально підійде для жирної та проблемної шкіри. Додавання або використання як основи порошку німу дозволить забути, що таке надмірна робота сальних залоз шкіри, вугрі та інші проблеми.

Як його використовувати?


Найпростіше і не менш дієве, що можна зробити з порошком німу — змішати 1 ч.л. з теплою водою та нанести на шкіру на хвилин 20, потім змити проточною водою. Надлишок жиру буде знято зі шкіри, вона нарешті зможе насититись корисними речовинами та відновити «дихання». Шкіра позбудеться жирного блиску, натомість отримає природний сяючий колір.

Поєднавши 1 ч.л. німу з глиною Мултані Мітті, можна отримати неймовірний очищуючий ефект та освітлити шкіру.

Для щоденного догляду можна використовувати наступне: візьміть формочки для льоду та насипте у них по пів чайної ложки порошку німу і залийте водою. Такі заморожені кубики можна використовувати замість тоніку, а також лід поліпшить процес кровообігу, що тільки прискорить відновлення шкіри.

Порошок німу також має відмінні властивості загоювання шкіри. Наприклад, вискочив прищик. Не панікуйте. Візьміть половину чайної ложки порошку німу та змішайте його з половиною чайної ложки води, додайте туди 3-5 крапель соку алое та нанесіть на проблемну ділянку і тримайте хвилин 15. Нім очистить шкіру на почне процес її загоєння, а сік алое прискорить цей процес.

Добавить коментарий