Google search

Чому шкіра навколо очей потребує/не потребує спеціального догляду? Чим вона відрізняється від іншої шкіри?

Шкіра навколо очей і справді відрізняється від іншої шкіри обличчя. Вона в чотири рази тонша за, наприклад, шкіру на скронях чи на щоках. Також під нею практично немає жирового шару, а судини — тонші та розташовані ближче до шкіри. Не потребує вона спеціального догляду лише у віці до 20-25 років.

Офтальмологи радять взагалі нічим не користуватись навколо очей?

Радять не користуватись засобами, склад яких викликає сумніви,  та які перенасичені різними хімічними компонентами, що справді можуть зашкодити. Всі лікарі радять такими засобами не користуватись. Слід віддати тотальну перевагу натуральній косметиці. Вона і шкірі допоможе і не буде викликати нарікань з боку лікарів.

Що він (крем) дає? І який він має бути?

Оскільки шкіра під очима переважно суха та схильна до утворення мішків/синців вона потребує додаткового живлення, але засіб не має її перенавантажувати. Інакше кажучи, він повинен мати легку текстуру.

Коли слід почати використовувати крем для шкіри навколо очей?

Звісно, що у 13 не  варто взагалі користуватись кремами, бо ж рано. А от у віці від 20-ти до 25-ти слід почати підбирати свій крем для шкіри навколо очей. У такому віці починають з`являтись перші ознаки майбутніх “гусячих лапок”. Тому основний напрямок - це зволоження, щоб мінімізувати процес утворення зморшок. У віці від 35 слід направити догляд за шкірою навколо очей у бік не тільки зволоження, а ще й ліфтингу.

Як його правильно наносити?

Наносити крем під очі, як будь-який інший крем, не варто. Тут повинна бути інша техніка нанесення, адже тендітніша шкіра потребує тендітнішого ставлення. Крем слід наносити в невеликій кількості легкими рухами безіменним пальцем. Чому? Тому що м`язи у цьому пальці слабші за м`язи у вказівному пальці, а це вберігає від сильних та надмірних рухів по тій ділянці обличчя, де шкіра тонша та судини близько розташовані. Рівномірно розподіливши крем, залиште його до повного вбирання. Надлишок бережно промокніть сухою серветкою.

Будьте красивими!

Добавить коментарий