Google search

В той час, коли у Європі поважні пані припудрювали свої носики свинцевими засобами з, подекуди, застосуванням миш`яку, красуні в Індії живили, відновлювали та омолождували шкіру за рахунок натуральної косметики в основі якої була і кунжутна олія. Далі декілька простих формул краси, які подарувала Індія. А компоненти для них знайти не так і важко, адже натуральна косметика - це не тільки корисно, в домашніх умовах це ще й дуже просто. Достатньо знайти основний інгредієнт - кунжутну олію першого холодного віджиму.

Отже, рецепти масок з кунжутною олією.

Для жирної шкіри

Вам знадобиться: 1 столова ложка кунжутної олії; 2 взбитих яєчних білка. Нанесіть суміш на обличчя всього на 20 хвилин. Потім змийте теплою водою.

Для сухої шкіри

Змішайте 1 столову ложку кунжутної олії та олії солодкого мигдалю, додайте 1/2 чайної ложки олії авокадо. Нанесіть на шкіру за годину до сну, безпосередньо перед сном промокніть обличчя сухою серветкою.

Для проблемної шкіри

Поєднайте 1/2 столової ложки виноградного соку, 1 столову ложку кунжутної олії та 1/2 столової ложки соку алое. Нанесіть на обличчя і тримайте протягом 15 хвилин. Для найкращого ефекту таку маску слід робити 2-3 рази на тиждень і Ваша шкіра почне відновлюватись, а про проблему прищів Ви забудете.

Від лущення шкіри

Змішайте 1 чайну ложку кунжутної оліїї та сметани. Нанесіть на 20 хвилин. Ефект Ви відчуєте одразу.

Для омолодження шкіри

Змішайте столову ложку кунжутної олії зі столовою ложкою масла какао, попередньо розтопленого на водяній бані. Нанесіть теплу суміш на обличчя на 20 хвилин. Ваша шкіра почне, наче під дією машини часу, омолоджуватись.

Для зняття набряків

Додайте до столової ложки кунжутної оліїї по 1 краплині ефірної олії сосни, ялівцю та мандарина. Легкими масажними рухами нанесіть на набряклі місця на 20-30 хвилин. Потім змийте теплою водою або ж промокніть сухою серветкою.

Для свіжості шкіри

І знову в основі кунжутна олія, її чайна ложка та чайна ложка порошку імбиру. 15 хвилин на обличчі і воно дихає свіжістю. Радимо наситити шкіру улюбленим кремом після такої маски - ефект неперевершений. 

Добавить коментарий