Google search

Тим, у кого жирна шкіра, знайоме постійне відчуття маски на обличчі, вічне використання засобів з матуючим ефектом, пудр тощо. На кожному кроці засоби, що дозволяють зволожити шкіру, а для проблемної шкіри їх катма. Який натуральний засіб допоможе вирішити проблеми жирної шкіри? Вірно - нім! 

Дієві рецепти з цілющим порошком німу

Наші вуста потребують постійного догляду через їх надзвичайно чутливу шкіру. Саме губи можуть як підкреслити Вашу вроду, так і зробити образ тьмяним.

Отже, як правильно доглядати за вустами?

Останнім часом широкого поширення набуває думка про те, що для шкіри навколо очей не потрібен додатковий продукт, що буде живити її. Як правило, такі спікери починають маніпулювати своїм “А лікарі проти!” до кінця не розібравши проти саме чого. Чи дійсно наша тендітна шкіра навколо очей не потребує захисту?

Чи так це насправді?

Переважній більшості з нас знайома проблема синців під очима. Іноді вони бувають першими дзвіночками більш серйозних проблем. Але якщо Ви вже були у лікаря і все добре, а синці все ще є.

Що робити? 

Прості поради

Здорова шкіра - це успіх, краса, здоров`я. Кожного дня косметичні корпорації витрачають мільйони на тестові групи, шукають шляхом проб та помилок формулу краси, яку вже давно вивели в Індії. Її основа в кунжутній олії. За рахунок свого складу вона є корисною у будь-якій сфері - медицина, кулінарія, косметологія.

Саме на застосуванні кунжутної олії у косметології ми з Вами і зупинимось

Чого бояться всі, без винятку, жінки? Правильно! Старіння. Перші зморшки у 25 лякають куди більше, ніж стрибок з парашутом. Тільки-но помітивши перші зморщечки, ми всі одразу  летимо до першого б`юті-шопу й цілими кошиками виносимо різні антивікові креми, сироватки, ампули та, що дивує, прилади (магнітні маски тощо). Але така паніка тільки шкодить. 

Що робити? Зараз дізнаємось.

Гаряче спекотне сонце є найлютішим ворогом східних жінок. Жінки з білою шкірою завжди вважалися аристократками. А світлу шкіру в Індії вважали головним критерієм краси. Сьогодні всім жінкам відомо, що перебування під сонячними променями старить шкіру, додає зморшок, проявляє пігментацію і викликає різного роду захворювання. Східні жінки вже давно навчилися захищати свою красу від згубних променів сонця.

Східні рецепти краси

Влітку очищуючі маски особливо актуальні: пил і спека не кращим чином позначаються на стані нашої шкіри. Адже у спеку сальні залози починають активніше працювати, з'являється жирний блиск навіть на нормальній шкірі (що вже казати про жирну), від засмаги шкіра стає товще, і їй просто необхідне гарне очищення. З цим завданням чудово справляються маски на основі глини.

Яка маска підійде Вам?

Апельсини, та й усі цитрусові з рештою, не тільки ароматний десерт, а і джерело молодості й краси нашої шкіри.

Ми пропонуємо побалувати шкіру обличчя освіжаючими масками на основі цитрусових. Вони ідеально підійдуть для проблемної, жирної або комбінованої шкіри.

Рецепти масок

Нім (ніім, маргоза або Azadirachta indica) по праву вважається універсальною лікарською рослиною. В Індії його цілющими властивостями користуються протягом чотирьох тисячоліть. Для різних цілей використовують листя й кору дерева нім - їх подрібнюють на порошок, а листя варять в олії (зазвичай кунжутній), отримуючи лікувальну олію німу.

Поради з використання та рецепти з порошком німу