Google search

Я рідко читаю якісь відгуки і ніколи сама не пишу про косметичну продукцію, яку купую. Але цього разу не стрималась і вирішила поділитись своїм враженням від використання крему “Сандал і Олива” Chandi...

Зоряна, м. Львів

Фото и отзыв

Я очень люблю разнообразные натуральные маски для лица - и уже перепробовала все "цветные" глины. И вот недавно открыла для себя глину Мултани Митти от ТМ Chandi о которой и хочу рассказать.

Катя, г. Киев

Маска из глины Мултани Митти

"Я уже достаточно давно пользуюсь косметикой Chandi, на сайте увидела отзывы покупателей и сама решила не остаться в стороне.

Хотела бы поделиться своим опытом использования маски для лица “Сандал”. Изначально хотелось бы отметить отменное качество маски и приятный сандаловый запах. Пользуюсь этим продуктом уже около 6 месяцев."

Лена, г. Киев

Подробный отзыв с фото

Відгук клієнтки про натуральну очищуючу маску для обличчя ТМ Chandi на основі глини. Ви зможете детально дізнатися про застосування маски "Троянда", її консистенцію та ефективність.

Переглянути відгук

Відгук клієнтки про натуральну Трояндову воду для обличчя ТМ Chandi. Поради з використання та спосіб застосування. 

Переглянути відгук

Відгук про крем для обличчя "Сандал і Олива" Chandi від нашої клієнтки Ганни, м. Луцьк.

"Мене дуже порадував натуральний склад цього крему, саме тому я і обрала його. Крем досить концентрований та поживний, наношу його небагато. 

Користуюся кремом двічі на день: вранці та ввечері. Шкіра після нього стає гладенькою та м’якою."

Читати відгук