Google search

Ранок - найважливіший час для вживання їжі і тому сніданок повинен бути найзбалансованішим. Та і взагалі, він просто повинен бути. Від правильного сніданку залежить наше самопочуття, працездатність та настрій протягом дня. Тому потрібно ретельно продумувати ранковий прийом їжі. Але сьогодні ми поговоримо не про те, яким повинен бути сніданок. Ми згадаємо продукти, які багато хто обирає на сніданок, а дарма.

Поради щодо корисного сніданку

У чому ж саме  полягає біологічна цінність олії, отриманої з малесенького насіння відомої рослини - амаранту? І чому в багатьох розвинених країнах світу спостерігається “бум” виробництва його олії та стрімке зростання споживання цього цінного дієтичного продукту? Спробуємо розібратися в "амарантовому" питанні. Але про все по черзі.

Унікальність олії амаранту

Натуральні рослинні олії - цінне джерело поживних речовин. І сьогодні в усьому світі вони користуються великим попитом. І недарма, адже харчові олії, отримані методом холодного віджиму, зберігають у своєму складі всі корисні властивості рослин, горіхів, насіння, з яких вони і виробляються. Тому сьогодні ми зробимо огляд харчових олій та розкажемо не лише про їх властивості та склад, але й про те, які краще підійдуть для заправки салатів, а з яких можна зробити і чудову маску для відновлення волосся.

Про харчові олії

Для багатьох жінок, що так прагнуть досягти ідеальної фігури, першим правилом завжди стає повне табу на вживання їжі після 6 вечора. Проте дієтологи твердять, що вживати їжу після 6 не лише можна у вигляді виключення, але й треба. Для правильної роботи нашого організму, вечеряйте за декілька годин до сну. Але інше питання — що ж краще обирати на вечірні перекуси? Про це ми і поговоримо у статті. 

Що їсти після 18?

Одні кричать, що м`ясо їсти шкідливо. Інші кричать, що не їсти м`ясо — це шкідливо. То що ж насправді шкідливо? Адже щодня з`являються нові і нові докази як “за”, так і “проти”.

Топ — 4: міфи про користь/шкоду вегетаріанства

Так — так, саме макарони! Адже багато хто виключає із свого раціону цей корисний продукт, турбуючись про фігуру чи вважаючи, що макарони шкідливі для організму. Насправді це зовсім не так. Ми розкажемо про житні макарони та їх корисні властивості. І спростуємо міф про те, що корисна їжа не може бути смачною.

Чим же відрізняються житні макаронні вироби від звичайних?

Багато початківців, які вирішують долучитись до найбільш поширеної культури харчування спочатку стикаються з різними труднощами та з різних причин все ніяк не можуть відмовитись від свого звичного “стилю” харчування. Що ж робити вегетаріанцю-початківцю, який твердо вирішив відмовитись від м`яса, але з тих чи інших причин ніяк не може втілити свій план.

Ми з радістю поділимось деякими корисними порадами...

Останнім часом в Україні все більшої популярності набирає така система харчування, як вегетаріанство. Вегетаріанство вже досить давно укорінилось переважно у східних країнах, але його всесвітня популярність також невпинно зростає. 

Чим пояснюється такий шалений інтерес?

Здорове харчування може бути легким і смачним. Рецепт фруктової вівсянки в банці просто унікальний: це ідеальна порція для одного, такий сніданок можна всюди взяти з собою, це корисна і поживна страва. Вівсянка в банці містить білок, кальцій, клітковину, в ній немає жиру та шкідливого цукру.

Рецепт досить різноманітний і дозволяє створювати багато варіантів однієї страви, комбінуючи складові на свій смак.

Готуємо смачний сніданок з вівсянкою

З наближенням літа і купального сезону усі ми хочемо бути гарними та стрункими, щоб ідеально виглядати в коротенькій сукні або яскравому купальнику.

Так ми вдаємося до різноманітних дієт. Але вони, на жаль, підходять не всім, результат не завжди буває тривалим, а комусь не вдається схуднути взагалі. То що ж робити?

Ми зібрали для Вас 15 важливих порад, які допоможуть змінити спосіб життя в кращий бік.

І стати стрункою без шкоди для здоров'я.