Google search

Кожен ранок починається з того, що ми чистимо зуби. Як правило, ми не замислюємося над складом зубної пасти, а він може містити небезпечні компоненти такі, як лаурил сульфат, парабени тощо.

Але існує натуральна та безпечна альтернатива зубній щітці і пасті - чистяча паличка Місвак.

Місвак - це традиційна назва гілочок і коріння невеликого чагарника, що росте на території країн з спекотним кліматом (Індія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан та ін.). Поширені назви: Місвак, Сальвадора, Сівак, Пілу, "жувальна паличка". Ботанічна назва рослини: Salvadora Persica.

Це коріння або гілочки дерев (чагарників) довжиною приблизно по 15 см. Такі палички використовуються вже не одне століття і не втратили свою популярність на Сході й до сьогодні. Ця чудо-зубочистка містить чимало біоактивних речовин: флавоноїди, танін, алкалоїди, сапоніни, вітамін С, фтор, крем'яні речовини тощо. І за рахунок цього забезпечується результат: білі та здорові зуби, міцні ясна.

Чистяча паличка не містить консервантів, барвників та ароматизаторів. Це 100% натуральний продукт - просто сухий корінь або гілочка.

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я рекомендувала її ще в 1986 році. Наукові дослідження, проведені ВООЗ в 2003 році показали, що в порівнянні із звичайною зубною щіткою і пастою, проста паличка з коріння Salvadora Persica набагато ефективніша. А недавні дослідження повідомляють про позитивний вплив не тільки на зуби і ясна, а й на імунну систему.

Основні властивості:

- освіжає та усуває запах з рота;

- зміцнює зуби і ясна;

- відбілює зуби;

- очищає зуби від нальоту.

- допомогає у видаленні зубного каменю;

- має атибактеріальний ефект (залишки місваку продовжують вбивати бактерії через 48 годин після його використання);

Допомога при захворюваннях зубів та ясен:

- Відмінний засіб профілактики та лікування карієсу, завдяки вмісту фтору.

- Місвак містить танін, який, знижує кровоточивість ясен і їх запалення.

- Корисний при запальних процесах та появі нових зубів, завдяки вмісту триметиламіну.

- Ефективний при профілактиці й лікуванні гінгівіту і пародонтозу.

- Знімає зубний біль.

- Допомагає кинути палити.

Застосування місваку - натуральної зубної щітки

Чищення зубів

З кінчику палички (0.5 - 1 см) обережно знімають кору. Вона м'яка і легко знімається. Волокна на кінчику слід розділити, перетворюючи паличку в пензлик.

Тепер можна переходити до чищення зубів. Робіть це так, як і звичайною зубною щіткою. Різниця в тому, що поверхня щітки більше, ніж пензлика місваку, тому спочатку чистка зубів буде займати більше часу. Але різниця полягає в тому, що при такому чищенні відпадає необхідність використовувати зубну пасту.

Елементи, які містяться в місваку перешкоджають виникненню карієсу, боряться з бактеріями, відновлюють кислотно-лужний баланс, усувають нальот і освіжають дихання.

Після використання необхідно зрізати волокна, зробивши з щітки нову паличку. Це робить місвак надзвичайно гігієнічним чистячим засобом. Місвак можна завжди носити з собою і при необхідності користуватися ним в будь-яких умовах.

Масаж ясен та відбілювання зубів

Місвак дуже добре впливає на ясна, зміцнюючи їх та знімаючи запалення. Масаж ясен може проводитися незалежно від чищення зубів. Волокна місваку достатньо м'які, а отже паличка є відмінним масажером, не завдаючи шкоди чи болю навіть чутливим яснам. 

Дослідження показують, що речовини, які містяться в місваку, мають також відбілюючі властивості. Сьогодні витяжки з місваку використовують у всьому світі для відбілювання та полірування зубної емалі.

Добавить коментарий