Google search

Боротьба за білосніжну і сяючу здоров'ям посмішку вимагає зусиль та матеріальних витрат. А мати гарні і білі зуби хоче кожен. Як же досягти обов'язкового атрибута краси, якщо похід в дорогу стоматологію не по кишені? Виявляється, що відбілювання можна зробити і вдома при мінімальних фінансових вкладеннях.

Доступні і прості способи відбілювання зубів

Зубна паста в сучасному світі вже давно стала необхідністю. Більшість людей впевнені, що для уникнення проблем із здоров'ям зубів потрібно їх чистити двічі-тричі на день. Але від кількості доступних на ринку зубних паст голова легко може піти обертом. Виробники знають, що продукт, яким користуються практично всі, та ще й кожного дня - це золота жила продажів. Тому орієнтуватися у цьому морі засобів для догляду за ротовою порожниною дуже непросто. Ми спробували сформулювати для Вас кілька порад, які в цьому допоможуть.

Як обрати зубну пасту

З давніх часів нашим бабусям була відома одна проста істина - ніщо краще не позбавляє від хвороб, як матінка-природа. Кожна хвороба має свої причини, а кожна рослина може усунути причини хвороби. Довгі спостереження та досвід донесли до нас багато властивостей рослин, які часто швидше і ефективніше допомагають, ніж дорогі ліки.

Наприклад, корисні властивості кори дуба допомагають впоратися з багатьма проблемами ротової порожнини, такими як стоматит, гінгівіт, флюс, кровотечі, прибрати неприємний запах з рота.

Рецепти та поради

Кожен ранок починається з того, що ми чистимо зуби. Як правило, ми не замислюємося над складом зубної пасти, а він може містити небезпечні компоненти такі, як лаурил сульфат, парабени тощо.

Але існує натуральна та безпечна альтернатива зубній щітці і пасті - чистяча паличка Місвак.

Місвак - це традиційна назва гілочок і коріння невеликого чагарника, що росте на території країн з спекотним кліматом (Індія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан та ін.). Це коріння або гілочки дерев (чагарників) довжиною приблизно по 15 см. Такі палички використовуються вже не одне століття і не втратили свою популярність на Сході й до сьогодні. Ця чудо-зубочистка містить чимало біоактивних речовин: флавоноїди, танін, алкалоїди, сапоніни, вітамін С, фтор, крем'яні речовини тощо. І за рахунок цього забезпечується результат: білі та здорові зуби, міцні ясна.

Чистяча паличка не містить консервантів, барвників та ароматизаторів. Це 100% натуральний продукт - просто сухий корінь або гілочка.

Про корисні властивості та використання місваку

Зубная паста – неотъемлемый атрибут личной гигиены. Мы не можем представить нашу жизнь без каждодневного использования этого средства.

На сегодняшний день можно увидеть огромнейшее количество зубных паст. Но выбирая зубную пасту, каждый из нас руководствуется своими принципами.

Зубная паста и уход за полосью рта более детально

зубная пастаЗубная паста – одно из наиболее известных средств личной гигиены, первенство у нее отбирают разве что мыло и шампунь, ну и в спину дышит крем для лица. История возникновения зубной пасты очень древняя, берущая свои истоки, конечно же, из сокровищницы рецептов красоты - древнего Египта. Именно здесь впервые применили не только зубную пасту, но и масла для волос, всевозможные маски для лица и ароматические компоненты.

Далее...

красивая улыбкаЗнакомая ситуация, когда сразу же после горячего чая или холодной воды – возникает зубная боль. Такая же боль возникает, когда вы активно жуете, или же выходите на холодный ветер, при этом разговаривая по телефону. Запомните, что данная реакция является ненормальной для здоровых зубов. Если же вы ощутили ее – немедленно обратитесь к стоматологу. Это может быть признаком кариеса или повреждения эмали, например, стирание эмали или трещинки на зубе....

Подробнее

Все для удовольствия и красоты улыбкиНе поверишь, но фуршеты тоже могут быть полезными. Главное – выбирать правильные закуски. Вот несколько продуктов, которые помогут сделать твою улыбку привлекательнее...

Закуски для красивой улыбки, подробнее

Масло чайного дерева

Ополаскиватель для полости рта можно приготовить в домашних условиях, используя масло чайного дерева, которое известно своими лечебными свойствами. Масло чайного дерева устраняет бактерии в полости рта, борется с неприятным запахом, предотвращает воспаление десен, кариес и пародонтоз. Для профилактики этих заболеваний рекомендуется каждый вечер ополаскивать полость рта стаканом воды с маслом чайного дерева (3 капли)

Ополаскиватель для рта с маслом чайного дерева Подробнее

 зубная паста

Совсем несложно приготовить охлаждающую зубную пасту в домашних условиях из натуральных ингредиентов. Для этого смешиваем белую глину (20 г), карбонат кальция (10 г), глицерин (30 г) и растираем в керамической посуде; добавить настойку шалфея (1 мл, концентрация 2-4 %), эфирное масло мяты (8 капель) и тщательно все перемешать. Такая зубная паста оказывает лечебное действие: настойка шалфея — антибактериальное и вяжущие свойства; эфирное масло мяты — хороший анальгетик и антисептик; белая глина — убивает запахи, бактерии, отбеливает зубы

Далее