Google search

Усі голлівудські зірки, включно із стилістами, візажистами та перукарями, користуються не лише професійними засобами для догляду. Як виявилось, усі вони мають свої улюблені засоби і серед натуральної та доступної косметики. А окрім цього, знають ще й цікаві способи використання цих засобів та з радістю діляться своїми порадами та секретами.

Зіркові секрети краси

Всі ми звикли бачити відомих акторок та моделей у “глянці” чи на екранах в усій красі. Продумані образи, бездоганний макіяж, блискуче волосся. І кожна з нас, певно, думає: ну звісно, з їх можливостями...! Проте, як виявилося, секрети краси зірок не тільки зберігаються в салонах краси. Адже багато зірок є прихильницями домашніх рецептів краси! Дізнаємось, як доглядають за собою відомі жінки.

Рецепти краси: поради зірок

На світові кінофестивалі злітаються з усіх-усюд, як метелики на світло, знаменитості. Хизуються новими модними сукнями, чудовими фізичними формами, дорогими прекрасами. І, звісно ж, не обходиться без конфузів... 

Ми зібрали для вас топ-4 зіркових падінння

Щоб виглядати ефектно та завжди виділятися на публіці, голлівудські зірки готові вдатися до будь-яких експериментів зі своїм тілом. Тату хною стають дедалі популярніші, а ми з Вами “прослідкуємо” за зірковими біо-татуюваннями та визначимо їх переваги!

Біо-тату хною

Чарівна посмішка, свіжа шкіра та природний блиск волосся — Міранда Керр завжди привертає до себе увагу чоловіків та жінок. Чоловіки нею захоплюються, а жінки мріють бути схожими на неї. В чому ж полягає секрет успіху “янгола” Victoria's Secret ?

Застосування кокосової олії

“Бажаєш змінити життя — почни з нової зачіски!” - каже один з постулатів, якому слідують тисячі жінок по всьому світу. Воно так і є, але от як зміниться зачіска залежить вже від Вас або Вашого перукаря.

А поки ТОП-5 невдалих зачісок знаменитостей

Чим мотивують себе звичайні люди, перестаючи вживати м`ясо, пояснювати не треба — збереження тварин, релігійні переконання тощо. Чим мотивують себе celebrity? Переконання та потужна мотивація далі... 

в нашому ТОПі

Відомій американській актрисі Джуліанні Мур 54 роки. Зірка ніколи не приховує свого віку, а в будь-якому інтерв'ю спокійно говорить про себе, що «...стала старою...». Але, дивлячись на рудоволосу розкішну жінку, складно сказати, що їй за 50. У Джуліанни, звичайно, є свої секрети краси.

Як їй вдається зберігати молодість і красу?

Оскароносна американська акторка Сандра Буллок, що залишається однією з найпопулярніших зірок Голлівуду, звичайно ж, має свої секрети здоров'я та краси. Ми зібрали їх для вас, у багатьому погоджуючись з цією справді красивою та чарівною жінкою, яскравою особистістю та зразковою матір'ю.

Дізнайтеся всі таємниці зірки

В світі є безліч справді красивих жінок та гарних актрис, але далеко не всі вони "втримують" свою красу протягом життя. Але є і такі, яким це вдається надивовижу добре!  

Ми розкажемо вам, завдяки чому ідеально виглядають зірки: Моніка Беллуччі, Гвінет Пелтроу та Геллі Беррі. 

Сектрети зірок

[1][2] [3]