Google search

Коли йдеться про красу, часто приємні та улюблені процедури є ще й надзвичайно корисними та ефективними. І тут, в першу чергу, потрібно згадати про масаж. Існує надзвичайно багато екзотичних технік. Проте усі вони мають спільне завдання: розім'яти жирові відкладення, вивести їх з організму та цим самим досягти підтягуючого ефекту: усунути прояви целюліту, привести в тонус м'язи.

Тривалість

Звісно, якщо не робити масаж регулярно, то і ефекту доведеться чекати довго. До того ж — він буде періодичним. Найпростіше, що Ви можете зробити: після прийняття душу чи ванни розминати свої “проблемні” місця самостійно: пощипуваннями та інтенсивними розминаннями і розтираннями. А щоб процедура була ще більш приємною — обирайте ароматну олію для масажу. Робіть таку процедуру протягом 20-30 хвилин.

Ефект

Як правило, ефект стає помітним через 15-20 таких процедур. Хоча це все залежить і від Ваших індивідуальних особливостей. До речі, буває так, що ефект не помічається одразу. Але проходить тиждень від останньої процедури і він стає помітним. Тому важливо не зупинятися та продовжувати процедури.

Харчування

Звичайно, ефект від масажів для схуднення (неважливо, де Ви їх робите: в дорогих салонах чи самостійно) буде помітнішим і сильнішим, якщо поєднувати їх із правильним харчуванням. Перше правило: зменшіть кількість спожитих вуглеводів. Тому намагайтесь уникати цукру, білого хлібу і випічки, картоплі, алкогольних та газованих напоїв. Краще додайте до свого раціону макарони із цільнозмеленого зерна, зерновий хліб, бобові. Скоротіть також вживання кави та чорного чаю. Чергову чашечку краще замініть трав'яним чаєм або і простою водою.

Спорт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навіть якщо Ви не бажаєте включати до свого режиму ще й фізичні тренування, варто додати принаймні трішки вправ на розтягування м'язів. Ідеально доповнить масажні процедури виконання плавних та спокійних асан йоги або декілька приємних вправ на розтяжку перед сном.

Мотивація

Важливою відмінністю між походами в салони краси та самостійними розтираннями є те, що у другому випадку себе складніше мотивувати. Проходить тиждень і змусити себе самостійно проводити для себе сеанс масажу стає дедалі складніше. Тому важливо обрати свій ідеальний “сценарій”. Комусь краще робити масаж під спокійну чи будь-яку улюблену музику, а для когось ця процедура стане ідеальним доповненням, щоб під неї подивитись улюблений серіал.

Пам'ятайте: чим більше Ви будете вкладатись — тим ефективнішим буде результат. Постійно мотивуйте себе і подумайте, що саме Ви б хотіли отримати і якою б хотіли бачити себе. Не варто одразу будувати грандіозні плани. Вибудуйте для себе систему мікроцілей. Наприклад, влізти у джинси, які Ви носили минулої весни. Повірте, тоді, коли Ви побачите перші результати своєї власної роботи над собою — зупинятися Ви вже не станете.

Добавить коментарий