Google search

Лінія лосьйонів для тіла Chandi – це ароматна та смачна колекція ефективних засобів догляду за тілом. Спеціальні формули та натуральні екстракти подарують дбайливий догляд за шкірою, а Ви обов'язково знайдете лосьйон, що підійде саме Вам. 

Лосьйони для тіла Chandi

Аюрведичні практики сьогодні з успіхом використовуються в косметології для найрізноманітніших процедур. Однією із цікавих та надзвичайно корисних аюрведичних практик є антицелюлітне обгортання, що ефективно бореться з проявами целюліту. 

Антицелюлітне обгортання вдома

В Індії могра (помаранчевий жасмин) використовується для прикраси на святах і урочистостях. Помаранчевим жасмином прикрашають храми, дарують у букетах, використовують як прикрасу для волосся. Сушені квітки помаранчевого жасмину додають в чай — вони надають йому специфічний аромат. А ще квіти могри є популярним екстрактом в аюрведичній медицині, тому з неї виготовляють масажні олії. Дізнаємось більше про користь масажної олії з квітів могри.

Олія могри

Вам хочеться зробити тату хною? Але виникає чимало питань... Як нанести малюнок? Як доглядати за ним, щоб він краще тримався? Яку хну для себе обрати?

Сьогодні ми розкриємо секрети підготовки, нанесення та закріплення тату хною. 

Дізнатися більше

Аюрведичний масаж проводиться із застосуванням спеціальних олій і кремів, до складу яких входять виключно натуральні екстракти. Важливо відзначити, що в аюрведі є декілька різновидів масажу, наприклад, для обличчя, для тіла і навіть для внутрішніх органів і дихальних шляхів. А Ви б спробували такий масаж?

Дізнаємося трохи більше про масажну практику аюрведи

Мило, що виготовлене власноруч, може бути різним як за формою, так і за складом. Кожен набір компонентів має свої властивості і, відповідно, по-різному впливає на шкіру. Ми зупинимося детальніше на антицелюлітному милі, приготованому в домашніх умовах.

Антицелюлітне мило вдома

Далеко не всім відомо, що мистецтво Мехенді сучасні астрологи використовують у своїх зодіакальних практиках. Адже енергетично заряджені символи мехенді допомагають розкрити потенціал людини.

А ще, виявляється, що правильно вибравши схему мехенді, можна схилити долю на свій бік,  привернути до себе удачу, здобути матеріальний достаток. Найпростіший спосіб використовувати магічну силу мехенді — зробити тату, що енергетично розкриває потенціал вашого знака зодіаку.

Тож яка схема мехенді підходить вам? 

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Дбайливо доглядаючи за власним обличчям, постійно шукаючи все нові і нові засоби, що збережуть його сяючим та гарним, ми іноді забуваємо про інші 80% нашого тіла. Вся шкіра людини потребує дбайливого догляду та зволоження. Одним із засобів догляду за тілом є лосьйон, але їх так багато і невідомо який із них обрати. Якщо суха чи жирна шкіра? А з чутливою шкірою як бути?

Який лосьйон обрати?

Часто ми використовуємо терміни «дезодорант» та «антиперспірант» як слова-синоніми, не знаючи того, що це далеко не один і той самий засіб. Різниця між дезодорантом та антиперспірантом суттєва. 

В чому ж вона полягає?

А Ви багато чули про скраб для тіла на основі кавової гущі? Вже навіть спробували його? Бажаєте посилити його дію?

Ми розкажемо як