Google search

Абх'янга — це масаж, який практикується аюрведичною медициною. Не зважаючи на складну і екзотичну назву, робити його вдома не так вже й складно. Але все ж є декілька нюансів та порад, знаючи які Ви зможете оволодіти культурою масажу, що прийшов до нас зі Сходу. А якщо Ви все ще вагаєтесь, чи потрібно Вам його робити — подивіться на шкіру індіанок, які, до речі, роблять цей масаж щодня. 

Як виконується Абх'янга

Тулсі (або Священний Базилік) майже не має нічого спільного із звичним для нас усіх базиліком. Ця надзвичайно корисна рослина посідає дуже важливе місце у Аюрведі. Тому сьогодні ми поговоримо про деякі її корисні властивості та застосування Тулсі. Відкриваємо світ корисних властивостей рослин разом!

Більше про Тулсі

Традиційна для мешканців Південної Азії система медицини стає дедалі популярнішою і для нас. “Наука життя” —  саме таким є переклад слова “аюрведа” із санскриту. У сьогоднішній статті ми не будемо детально заглиблюватись в усі принципи аюрведи, проте поговоримо про ті з них, які допоможуть нам стати здоровішими та красивішими.

Аюрведа та харчування

Аюрведичний масаж проводиться із застосуванням спеціальних олій і кремів, до складу яких входять виключно натуральні екстракти. Важливо відзначити, що в аюрведі є декілька різновидів масажу, наприклад, для обличчя, для тіла і навіть для внутрішніх органів і дихальних шляхів. А Ви б спробували такий масаж?

Дізнаємося трохи більше про масажну практику аюрведи

Щоб виглядати здоровими та красивими, Голлівудські зірки все частіше звертаються до індійської методики аюрведичного харчування. Плюсів від неї надзвичайно багато, адже натуральний та збалансований вітамінний раціон допомагає не лише покращити роботу організму, а й скинути декілька зайвих кілограмів. Прихильниками аюрведичного харчування є Гвінет Пелтроу, Джулія Робертс, Айшварія Рай. 

Аюрведичні рецепти від зірок

У Вас є друзі вегетаріанці? Навіть якщо у Ваші найближчі плани не входить поповнювати їх ряди, в них можна запозичити деякі звички, що є корисними для будь-якої людини. Які саме?

Зараз поговоримо

Ті з нас, хто має справу з алергією, знають, що в теплу пору року багато приємних речей йдуть "в комплекті" з неприємними. Наприклад, насолода від вільного ходіння босоніж по м'якій траві супроводжується чханням, "забитим" носом та важким диханням. 

Насправді ми можемо вільно знаходитись на природі, зберігаючи легке дихання. Існує багато способів для зменшення проявів алергії

В цій статті ми підібрали 7 таких народних засобів

У кожної олії - свій унікальний склад, свої властивості і користь для організму. Деякі олії завдяки своїм якостям традиційно часто використовуються в косметології для догляду за шкірою та волоссям.

Розглянемо найбільш популярні з них: арганову, кокосову, оливкову, кунжутну, олію виноградних кісточок та авокадо.

Яка олія підійде Вам?

Лемонграс – улюблений народний засіб в індійській медицині. Його протягом багатьох століть застосовували для лікування різних інфекційних захворювань. Лемонграс також використовують в ароматерапії для боротьби зі стресом і головними болями. 

В косметології олія і екстракт лемонграсу використовуються для догляду за шкірою комбінованого й жирного типу. Ця рослина ідеальна для догляду за проблемною шкірою, лікування висипів та прищів. Додавання олії лемонграсу в крем, гель, лосьйон зробить шкіру чистішою та ніжнішою.

Косметичні властивості лемонграсу

Шафран - пряність, що протягом століть була найдорожчою спецією в світі. Грам шафрану був дорожчим за грам золота.

Шафран ще й сильний природний антиоксидант, який дозволяє уповільнити процеси старіння шкіри. Тому його використовують в антивіковій косметиці для боротьби із зморшками, поліпшення кольору обличчя, відновлення еластичності шкіри, додання їй пружності, а також як профілактичний засіб від появи зморшок.

Корисні властивості шафрану та рецепт маски з молоком і шафраном